Fuzzy Peach powraca do nagrywania nowych produkcji

Po rocznej przerwie, Jayson Knight oraz jego firma Fuzzy Peach Productions powraca z nowym, gorącym materiałem na 2022 rok i zapowiada nową serię o tematyce latynoskiej.

CaliTeens

Pod koniec 2019 roku producent treści i właściciel Fuzzy Peach Productions, Jayson Knight, był podekscytowany tym, co przyszłość przyniesie dla niego i jego rozwijającej się firmy. Fuzzy Peach Productions powstało jesienią 2015 roku i wiele osiągnęło w ciągu następnych paru lat. Oprócz wypuszczenia kilku niesamowitych wydań z udziałem największych nazwisk i najgorętszych dziewczyn w porno, Jayson Knight zebrał też kilka nominacji do nagród AVN.

Można powiedzieć, że nadzieje Knights’a na przyszłość były duże.

Okazało się jednak, że rok 2020 nie będzie taki, jak myślał – ani dla niego, ani dla nikogo innego. Poza pandemią, niepokojami społecznymi, ograniczeniami w podróżowaniu i blokadami, Jayson musiał również poradzić sobie z chorobą i odejściem swojego ojca.

W pewnych momentach zastanawiał się, czy jeszcze kiedykolwiek będzie mógł kręcić. Odpowiedź na to pytanie przyszła pod koniec 2021 roku, gdy utalentowany twórca powrócił do tego, co wciąż sprawia mu największą radość na świecie – tworzenia nowych, gorących materiałów i dzielenia się nimi z fanami.

„Jestem podekscytowany tym rokiem”, powiedział Jayson. „Pomiędzy Covid i moim ojcem, który zachorował i odszedł, nie byłem zbyt aktywny w kręceniu i produkcji aż do niedawna. Dobrze jest wrócić do tego, co kocham. Cieszę się, że znów jestem w branży, kręcąc i produkując treści!”.

Podczas gdy ciężko było być z dala od domu Knight jest podekscytowana powrotem z serią skwierczących scen, które zostały już nakręcone i wkrótce zostaną opublikowane.

„Mam kilka seksownych scen, które powstają z kilkoma wspaniałymi modelkami”, powiedział Jayson. „Kylie Quinn, Bailey Base, Payton Avery, Nikki Sweet, Alice Visby, Braylin Bailey i Vivianne DeSilva, żeby wymienić tylko kilka. Jestem również bardzo podekscytowany nową serią o tematyce latynoskiej, którą mam w planach od jakiegoś czasu, która pojawi się już wkrótce.”

Fani mogą podziwiać produkcje Jaysona na ManyVids oraz Clips4Sale. Śledź Fuzzy Peach Productions na Twitterze i na Instagramie oraz Jaysona Knight’a na Twitterze, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi scenami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.