Freya Von Doom i Liv Revamped dzielą się wszystkim w PervCity

Dla Freyi Von Doom i Liv Revamped, dzielenie to najlepszy sposób na udany trójkąt w PervCity. Freya i Liv występują w 'Ass to Pussy Threesome for Liv Revamped and Freya Von Doom’ z Ramonem Nomarem.

'

Najnowsza scena jest to powrót Liv Revamped i debiut Freyi Von Doom w PervCity. Już na samym poczatku obie gorące laski pokazują swoje krągłe tyłeczki i witają Ramona Nomara podwójnym obciąganiem. Liv i Freya ochocza dzielą się Ramonem i na zmianę się nim zajmują. Liv delektuje się analem, podczas gdy Freya idzie o krok dalej i pozwala Ramonowi na przemian posuwać jej obie dziurki. Tak jak przez całą scenę, tak i na jej końcu dziewczyny dzielą się wytryskiem Ramona, który ląduje na ich twarzach.

“Absolutnie uwielbiam tworzyć seksowną sztukę z Maestro, Ramonem i Liv“ – wspominała Freya. “To było wspaniałe pierwsze doświadczenie dla mnie i nie chciałabym dzielić tego doświadczenia z nikim innym. 10/10, zrobiłabym to ponownie“.

Liv również skomentowała scenę: “Kręcenie dla PervCity jest zawsze jedną z moich największych atrakcji w roku. Mam gwarancję szczęśliwych dziurek i dobrego pierdolenia!“.

Reżyser sceny Maestro Claudio cieszył się, że ma na planie zarówno Liv jak i Freyę, komentując “Zdecydowanie znaleźliśmy odpowiednią kombinację kobiet do tej sceny, dwie drobne dziewczyny, które tworzą razem groźną parę, każda rywalizuje o kutasa i przekłada go pomiędzy dupą, cipą i ustami… dwa małe diabły seksu z apetytem na niegrzeczną akcję“.

Ass to Pussy Threesome for Liv Revamped and Freya Von Doom’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Freya Von Doom, Liv Revamped, Ramona Nomara i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.