Flourish POV przedstawia dwie nowe sceny

The Flourish POV, mniejsza, siostrzana strona The Flourish XXX, ma nową parę wydań POV z udziałem dwóch gorących blądynek – Daisy Divy i Stephanie Love.

'

Flourish POV wydało ostatnio dwie sceny z udziałem ich największych talentów. Pierwszą z nich jest ’POV of Daisy Diva and Marcel Shred’. Wspaniała blondynka z dużymi pięknymi cyckami, Daisy Diva, postanawia zagrać na joysticku Marcela, ssąc i siorbiąc, podczas nawiązywania kontaktu wzrokowego z widzem. Jest to jedna z tych scen, które trudno obejrzeć do samego końca. Daisy wyjaśniła, jak doszło do jej nagrania.

„Marcel odezwał się do mnie, kiedy miałam do wykonania kilka komercyjnych prac w Atlancie i udało nam się to zrealizować”, powiedziała Daisy. „POV został zrobiony kilka miesięcy temu, ale jakoś wcześniej nie zabraliśmy się za jego wypuszczenie. Planujemy zrobić jeszcze kilka kolejnych nagrań dla naszych fanów.”

Jej partner, Marcel Shred, podzielił się swoją wdzięcznością dla Daisy i Flourish.

„Dzięki Daisy i The Flourish za danie niezależnym produkcjom możliwości do bycia usłyszanymi i zobaczonymi szerszej publiczności”, powiedział Marcel. „Od czasu tego POV’a przyciągnąłem więcej dużych nazwisk, które ze mną pracowały, co sprawia, że zainteresowanie jest naprawdę duże.”

Zobaczcie ich w akcji na stronie theflourishpov.com

Śledźcie Daisy Divę i Marcela Shreda na Twitterze.

Nie przegapcie też drugiego nowego wydania POV, w którym pojawiła się wytatuowana wschodząca gwiazda Stephanie Love oraz Miami Playhouse.

„Byłam w domu zdjęciowym Flourish i robiłam mnóstwo materiałów z różnymi wykonawcami, kiedy Playhouse zaproponował mi nagranie czegoś razem, stwierdziłam czemu nie? Uwielbiam występować przed kamerą i chcę, żeby świat to zobaczył” – powiedziała Stephanie Love.

Playhouse dodał, że „kręcenie ze Stephanie Love było niesamowite, jej wyczucie, wygląd i ciągły śmiech. Również dziękuję TJ’owi za zaproszenie mnie i danie mi możliwości bycia kreatywnym z różnymi talentami w domu zdjęciowym Flourish, w którym to zrobiliśmy!”.

Zobaczcie Stephanie z punktu widzenia Playhouse na stronie theflourishpov.com.

Śledźcie Stephanie Love i Playhouse’a na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.