Flourish Amateurs wypuszcza trójkąt z HotSouthernFreedom

Flourish Amateurs kontynuuje wypuszczanie nowych scen, abyście byli zadowoleni w tym świątecznym okresie. Tym razem mają świąteczny klasyk z udziałem gorącej blondynki Lani Rails (znana jako HotSouthernFreedom) w amatorskim trójkącie z Brickiem Cummingsem i Jackiem Dieslem.

Insane Coeds

Nowa scena ’Hot Wife Spit Roasted 3some Hotsouthernfreedom Lani Rails’ przedstawia Lani, która ma problemy z zawieszeniem kilku światełek, kiedy dwóch miłych, głodnych gentlemenów oferuje jej pomoc. Lani zaprasza ich na lemoniadę, a następnie pozwala chłopakom wziąć ją na dwa baty w gorącym trójkącie, podczas którego wypełniają wszystkie jej napalone dziurki. Przez całą scenę Lani hipnotyzuje swoimi idealnymi cyckami, dużymi, niebieskimi oczami i nienasyconym apetytem seksualnym. 

“Kręcenie z HotSouthernFreedom jest zawsze wysokooktanowe“ – powiedział Brick. “Nagrywaliśmy już wcześniej, ale nigdy w trójkącie. Byłem świadkiem jej dzikiej strony, która była tak podniecająca. A Jack Diesel to doskonały męski talent z dużą ilością wysokiej energii“. 

Hot Wife Spit Roasted 3some Hotsouthernfreedom Lani Rails’ można znaleźć na stronie theflourishamateurs.com

Śledźcie HotSouthernFreedom, Jacka Diesel’a oraz Bricka Cummingsa na Twitterze.

Śledźcie The Flourish XXX na Twitterze i Tik Tok.Flourish HotSouthernFreedom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.