Flourish Amateurs prezentuje nową scenę z Vix Cin i Brickiem Cummingsem

Flourish Amateurs ma kolejną gorącą pozycję, która z pewnością was zadowoli. 'MILF Vix Cin vs Brick Cummings in Dallas’ stawia Vix Cin naprzeciwko Bricka Cummingsa, w scenie, w której para daje wspaniały pokaz talentów seksualnych.

Vix Cin i Brick Cummings nie marnują czasu, szybko angażując się w seksualną podróż, która stała się jeszcze słodsza dzięki nagromadzonemu napięciu seksualnemu między nimi, podczas gdy czekali na wzajemne rżnięcie. Według Cin, wszystko czego potrzebowali to znaleźć miejsce, w którym mogliby być sami razem. Cała reszta to efekt spontanicznego, namiętnego zauroczenia pary.

„Brick i ja po prostu potrzebowaliśmy uciec od tłumu i mieć naszą seksualną konfrontację” – powiedziała z uśmiechem seksowna MILF Cin. „Jego ciało jest gorące, a on wie, jak zadowolić kobietę. Bardzo słodki i miły gentleman oraz profesjonalista”.

Jej partner również nie szczędził pochwał odnosząc się do sceny.

„Vix Cin wnosi wiele wartości i tak bardzo chciałem abyśmy mieli trochę wspólnego czasu”, powiedział Brick. „Kiedy to się stało, było to tak intensywne, że oboje byliśmy oblani potem naprawdę szybko!”.

Zobaczcie seksowną parę w akcji na stronie theflourishamateurs.com.

Śledźcie Vix Cin na Twitterze, Instagramie i subskrybujcie jej OnlyFans. Wszystkie jej linki można znaleźć pod adresem linktr.ee/Vix_Cin.

Śledźcie Bricka Cummingsa na Twitterze i subskrybujcie jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.