Evolved Fights Lez wypuszcza trzeci pojedynek jesiennej serii

Coroczna jesienna seria Evolved Fights Lez miała niesamowitą liczbę wyświetleń dla dwóch pierwszych pojedynków w których spotkały się Daisy Ducati z Agathą Delicious oraz Bella Rossi z Avery Jane. Kolejny, trzeci, pojedynek jest już dostępny i przedstawia dwie kolejne seksowne oraz utalentowane zapaśniczki.

'

Tytuł ’Największej Seksualnej Zapaśniczki Wszechczasów’ wciąż jest do wzięcia, a w najnowszym spotkaniu na macie zmierzą się ze sobą dwie debiutantki, Jupiter Jetson (zwana The Juice) i Vanessa Vega (Taking Care of Business). Obie przedstawiają podobne statystyki pod względem wagi i rozmiaru oraz zbliżone umiejętności, co oznacza, że o zwycięstwie zadecyduje to, która z nich jest bardziej zboczona.

Każda z nich ma szanse awansować do półfinału, aby przekonać się kto będzie zwycięzcą obaczcie pełne akcji spotkanie na evolvedfightslez.com.

„W tym roku w jesiennej serii doszło do wielu ciekawych rozstrzygnięć. Po spotkaniu Jupiter i Vegi, zostanie jeszcze tylko jeden mecz przed rozpoczęciem półfinałów. Zazwyczaj jestem w stanie określić kto według mnie zdobędzie tytuł Największej Seksualnej Zapaśniczki Wszechczasów, ale w tym roku jest to trudne przy tak wielu utalentowanych paniach, które w swoich meczach zaprezentowały niezwykłe umiejętności” powiedziała Ariel X.

Turniej kończy się 7 grudnia. Mecze są aktualizowane co dwa tygodnie. Jeżeli lubicie zapasy, spędźcie trochę czasu na Evolved Fights Lez a na pewno nie pożałujecie.

Śledźcie Evolved Fights Lez na Twitterze, aby być na bieżąco ze wszystkimi spotkaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.