Emma Jade debiutuje ze swoją pierwszą sceną analną w Dogfart

Emma Jade jest zupełnie nowa w branży i jest aktorką, na którą zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Drobna brunetka zadebiutowała dla Dogfart Cuckold Sessions w swojej pierwszej scenie analnej.

CaliTeens

Emma Jade, chociaż kocha swojego chłopaka Marco, jest zawiedziona ich życiem seksualnym. Marco nie jest w stanie wytrzymać zbyt długo, a ona za każdym razem pozostaje niezadowolona. Ich współlokator, Jax, często umawia się z różnymi dziewczynami, więc Emma sugeruje Marco, aby Jax dał mu kilka wskazówek.

Jax jest chętny pomóc, a jako że Emma uważa, że najlepszym sposobem na naukę jest obserwacja, dwójka szybko zabiera się do rzeczy. Podczas gdy Marco robi notatki, Emma w końcu otrzymuje to czego potrzebowała, a ostateczny dreszczyk emocji dostarcza jej seks analny. Scena kończy się wytryskiem Jaxa na twarz Emmy.

„Uwielbiam anal i robię to często poza kamerą, więc byłam podekscytowana kręceniem mojej pierwszej sceny” – skomentowała Emma. „Moja scena dla Cuckold Sessions była największym i najlepszym rozciągnięciem, jakie kiedykolwiek otrzymał mój tyłek… jak dotąd!”.

Zwiastun oraz pełna scena dostępna jest na stronie dogfartnetwork.com.

Fani mogą śledzić rozwijającą się karierę Emmy Jade na Twitterze i Instagramie. OnlyFans Emmy jest wypełniony ekskluzywną zawartością, w tym materiałami zza kulis oraz treściami nakręconymi z innymi twórcami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.