Emmy Demure po raz czwarty występuje dla PAWGED

Rudowłosa Emmy Demure powraca do PAWGED z nową, czarującą sceną. Emmy jest gwiazdą w „Blazing Big Butt PAWG Emmy Demure”, która jest jej czwartą scenę dla tej wytwórni.

CaliTeens

W jej nowej scenie PAWGED „Blazing Big Butt PAWG Emmy Demure”, Emmy Demure pokazuje swoją obfitą pupę podczas twerkowania prosto do kamery, a następnie dostaje olejek, aby przygotować się do akcji. Emmy robi obciąganie z głębokim gardłem, zanim otrzyma porządny wycisk w pozycji na pieska oraz innych pozycjach, ciesząc się orgazmiczną błogością.

„Minął rok odkąd zadebiutowałam dla PAWGED i jestem tak podekscytowana powrotem” – skomentowała Emmy. „Zawsze czuję się komfortowo na ich planie i uchwycili to, co we mnie najlepsze. Wiem, że moi fani będą chcieli zobaczyć tę scenę!”.

Śledź Emmy Demure na jej nowym koncie na Twitterze, oraz na Instagramie. Fani mogą subskrybować Emmy’s OnlyFans za 9,99$ miesięcznie. Aby uzyskać pełną listę linków Emmy, odwiedź ReallyEmmyD.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.