Emma Sirus raduje się w analnym debiucie dla Tushy Raw

Seksowna gwiazdka Emma Sirus występuje w swojej pierwszej scenie analnej, wydanej przez Tushy Raw. Wydana wczoraj i wyreżyserowana przez Dereka Dozera scena, 'Angelic’ łączy Emmę z weteranem Mickiem Blue.

Emma Sirus rozpoczyna swoją scenę z uwodzicielskim i zapraszającym kuszeniem, w którym samo jej spojrzenie sprawi, że będziecie gotowi na to, co będzie się działo dalej. Kiedy pojawia się Mick Blue, Emma zaczyna od obciągania. Sprawy szybko przechodzą do analu, z Emmą ujeżdżającą Micka i jęczącą z przyjemności

“Na początku byłam zdenerwowana, ale szybko zamieniło się to w najlepszą zabawę w moim życiu”, zachwycała się Emma. “Mick Blue był fantastycznym partnerem dla mojej pierwszej sceny analnej, a Derek Dozer był świetnym reżyserem. Tushy Raw dało mi nową obsesję na punkcie seksu”.

Pełna scena ’Angelic’ oraz jej zwiastun dostępne są na stronie tushyraw.com.

Śledźcie Emmę Sirus na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans, do 10 grudnia, jest obecnie dostępne z 25% zniżką na 31 dni. Aby zobaczyć wszystkie linki Emmy w jednym miejscu odwiedźcie linktr.ee/EmmaSirus.

Śledźcie Micka Blue na Twitterze i dołączcie do jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.