Emma Rose jest niegrzecznym mechanikiem w nowej scenie Brazzers

Przepiękna modelka i wielokrotnie nagradzana gwiazda filmów dla dorosłych Emma Rose powróciła do Brazzers w zupełnie nowej scenie, w której występuje jako wyjątkowo seksowny mechanik samochodowy.

'

Pierwsza scena Emmy Rose dla Brazzers „In Bed with The Ex” z Angelą White została pokochana przez fanów i krytyków na całym świecie. Przyniosła ona również Emmie zwycięstwo w 2021 Fleshbot Awards w kategorii Najlepsza Scena Trans.

Teraz Emma powraca do Brazzers w nowej, scenie z udziałem Niki Venom. „Muff Diving at the Mechanics” otwiera Emma ubrana w niebieski dżinsowy kombinezon naprawiająca samochód Niki. Po zobaczeniu krągłej, gorącej właścicielki samochodu po raz pierwszy, Emma postanawia zabrać ją na przejażdżkę.

Niki wie, jak wykorzystać swoje ciało, aby dostać to, czego chce, kiedy zagląda pod maskę wozu, pokazując swoje najlepsze aktywa. Emma wówczas proponuje jej, wspólną zabawę w prawdziwym stylu porno.

„Brazzers to zawsze niesamowity dzień na planie, a Nika była niesamowita i mieliśmy chemię, która była poza skalą! Po obejrzeniu upewnijcie się, że dacie mojej scenie kciuki, aby pokazać Brazzers, jak bardzo wam się podobała” – powiedziała Emma Rose.

Zobaczcie, dlaczego ta scena w ciągu zaledwie kilku dni zdobyła ponad 57 tys. wyświetleń i uzyskała 95% aprobatę fanów, zwiastun i pełna scena dostępne są na Brazzers.com.

Aby lepiej poznać Emmę Rose, śledź ją na Twitterze i Instagramie, aby uzyskać więcej jej linków odwiedź stronę ohitsemmarose.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.