Emma Jade jest niegrzeczną sąsiadką w WankzVR

Naturalna, drobna księżniczka Emma Jade pojawiła się w najnowszej scenie VR od WankzVR. Wydana we wtorek, „The Girl Next Backdoor” przedstawia nieprzypadkowe spotkanie Emmy z Alexem Jettem.

Tought LoveX

The Girl Next Backdoor’ zaczyna się, gdy dziewczyna Alexa Jetta odjechała jego samochodem i zostawiła go samego na ulicy. Sytuację widzieli wszyscy sąsiedzi, w tym Emma Jade, która mieszka obok w bloku. Emma od dawna była zainteresowana Alexem i teraz nadszedł idealny czas na działanie. W celu uwiedzenia Alexa, szybko do niego podchodzi i daje mu jasno do zrozumienia, że go pragnie i kocha seks analny. Po tych słowach Alex nie był w stanie odmówić Emmie i udał się do jej mieszkania.

Emma zaczyna od obciągania Alexowi, zanim on sam zejdzie na dół w najsłodsze zakamarki Emmy. Następnie Emma odwraca się, aby w pozycji na pieska otworzyć przed Alexem swoje tylnie wejście. Po tym jak przejdą przez kilka pozycji, Alex dochodzi wewnątrz jej tyłka.

„Kręcenie tego wideo VR z Alexem Jettem było tak bardzo zabawne” – skomentowała Emma. „Dostałam możliwość zagrania intrygującej sąsiadki i otrzymałam wytrysk w tyłek. O co więcej może prosić dziewczyna? Dziękuję WankzVR!”

Zwiastun i pełna scena są dostępne na stronie wankzvr.com.

Fani mogą śledzić rosnącą karierę Emmy Jade na Twitterze Instagramie. OnlyFans Emmy jest wypełnione ekskluzywną zawartością, w tym materiałami zza kulis oraz filmami z innymi twórcami. Więcej filmów z udziałem Emmy dostępnych jest również w jej sklepie ManyVids.

Śledź Alexa Jetta na Twitterze, więcej jego treści możesz znaleźć w jego sklepie na ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.