Emily Adaire zachwyca w nowej scenie Grooby i nowych klipach na ManyVids

Niemiecka dziewczyna trans modelka, twórca i wykonawca Emily Adaire przyciągnęła już wiele uwagi swoich fanów na całym świecie. Teraz Emily ma nową scenę od Grooby oraz dwuczęściową serię klipów ManyVids, które pozwolą fanom spędzić z nią trochę czasu.

ILoveBlackGirls

Emily Adaire niedawno zadebiutowała na stronie należacej do sieci Grooby, T-Girls.porn. W „Emily Adaire Meets Lil Dips” Emily wciela się w swoją ulubioną rolę – niemieckiej studentki, która przyjeżdża do Wielkiej Brytanii na wymianę. Oprócz tego, że się uczy, ma też inne hobby, filmowanie swoich seksualnych wyczynów. Grooby zadbało o nią i sparowało ją z drobną i uroczą Angielką, Lil Dips. Ta dwójka ma niesamowitą chemię którą zdecydowanie warto zobaczyć. Oprócz 22-minutowej sceny dostępny jest również zestaw prawie 200 zdjęć.

Sprawdźcie to wszystko na tgirls.porn.

A jeśli chcesz zobaczyć spotkanie Emily z jej przyjaciółką Ashley Aspen, to zdecydowanie chcesz kupić i obejrzeć jej nową dwuczęściową serię na ManyVids „My First Date with Ashley Aspen„.

W części 1, Emily i Ashley spotykają się na plaży w Santa Monica na swojej pierwszej randce. Gdy zaszło słońce i zrobiło się zimno, panie wróciły do pokoju hotelowego Emily. Emily była zszokowana widząc, że Ashley też ma penisa i sprawy potoczyły się dalej dość szybko.

Część 2 ma najbardziej hardcorową akcję, która obejmuje Emily dostającą trochę akcji analnej, a następnie odwdzięczając się tym samym Ashley. Oba filmy trwają około 20 minut i są obowiązkowym dodatkiem do kolekcji fanów Emily.

„Uwielbiam ogłaszać nowe sceny studyjne i treści, które stworzyłam – moi fani szaleją! A oba projekty przypominają mi o kilku niesamowitych podróżach do Wielkiej Brytanii i USA. To zawsze jest przygoda nadążająca za mną i uwielbiam dzielić się tym wszystkim na filmie”. Dołączcie do T-Girls, aby zobaczyć więcej mnie na Grooby Network. I wspieraj mnie jako twórcę, kupując obie moje nowe sceny w ManyVids”, powiedziała Emily Adaire.

Śledź Emily Adaire na Twitterze and Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na stronie allmylinks.com/emilyadaire.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.