Emerald Loves debiutuje w FREAKMob Media

FREAKMob Media ma przyjemność ogłosić wydanie swojej pierwszej sceny z udziałem drobnej ślicznotki Emerald Loves, która jest już dostępna na ich stronie.

'

FREAKMob Media ma odważny styl twórczy, który nadaje swoim produkcjom spontaniczny, „amatorski” charakter z profesjonalnym wyglądem – co wyjaśnia, dlaczego studio jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w rozrywce dla dorosłych.

„Poznałem Emerald na Exxxotica w Miami” – skomentowała reprezentant FreakMob Media. „Kojarzyłem ją z internetu, ale na żywo wyglądała jeszcze lepiej. Wiedziałem w ciągu pięciu sekund od spotkania z nią, że muszę mieć jej sesję dla mojej strony. Nie można się jej oprzeć. Nie tylko jest cudowna, ale jej ciało jest tak sprawne i seksowne. A ponieważ jest w tak świetnej formie, może naprawdę długo się pieprzyć!”.

„Jestem naprawdę podekscytowana, że mogę dać moim fanom tę nową scenę z Emerald Loves. Najlepsze jest to, że mam już trójkąt z nią i inną modelką w zanadrzu…” dodał.

Gwiazda sceny Emerald Loves powiedziała: „Miałam przyjemność i absolutnie niesamowity i udany czas kręcąc z FreakMob. To są zawsze dobre wibracje i zawsze pozytywni ludzie do bycia w pobliżu”.

Emerald Loves Big Black Dick” jest już dostępny do streamingu i pobrania. Sprawdź zwiastun NSFW tej sceny na freakmobmedia.com.

Śledź na Twitterze Emerald Loves na @Emeraldlovesx i FREAKMob Media na @FREAKMobMedia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.