Elegant Angel zdobywa nagrodę AVN za 'MILF Performers Of The Year 2021′

Jeśli jest jedno główne wydawnictwo Elegant Angel, na które fani czekają każdego roku, jest to zdecydowanie ich seria ‘MILF Performers of the Year. W miniony weekend Elegant Angel został uhonorowany nagrodą ‘Najlepszy Film lub Limitowana Seria MILF’ od AVN za zeszłoroczny ‘MILF Performers Of The Year 2021’.

'

Wyreżyserowane przez Pat Myne, to DVD pokazuje nominowanych do nagrody AVN dla Najlepszego Wykonawcy MILF w 2021 roku. Wśród gwiazd znalazły się zdobywczynie nagrody Cherie DeVille, Silvia Saige, McKenzie Lee, Lexi Luna i London River.

Lexi Luna powiedziała: „To był zaszczyt być częścią tego DVD wśród grupy kobiet, które są na szczycie! Mój dzień na planie był cudowny i całe to doświadczenie sprawiło, że poczułam się jak prawdziwa gwiazda. Dodatkowo, oprócz seksu, fani mogą zobaczyć moją osobowość w wywiadzie, aby dowiedzieć się o mnie więcej. To było naprawdę wyjątkowe doświadczenie!”

Rzecznik prasowy Elegant Angel skomentował: „Jesteśmy dumni z kultywowania naszej wizytówki, 'MILF Performers of the Year’, a rok 2021 był rokiem mocy. Chcemy podziękować AVN, wykonawcom i fanom, którzy zachwycali się tym DVD. Chociaż nie jesteśmy zaskoczeni, że to DVD wygrało, jesteśmy wdzięczni za tę nagrodę!”

Oficjalna strona członkowska Elegant Angel, ElegantAngel.com, może pochwalić się katalogiem ponad 1000 filmów, od klasycznych treści do ekskluzywnego dostępu do nowych scen i BTS, zanim zostaną wydane na DVD. Członkowie mogą oglądać online za pośrednictwem ROKU i cieszyć się 10% zniżką na wszystkie zabawki seksualne i DVD zakupione za pośrednictwem ich oficjalnego sklepu internetowego.

Więcej na temat Elegant Angel dowiesz się na stronie internetowej ElegantAngel.com oraz na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.