Electra Rayne uruchamia stronę QueerCrush z autentycznym lesbijskim seksem

Electra Rayne z dumą ogłasza uruchomienie swojego nowego projektu, QueerCrush. Nowa lesbijska strona została uruchomiona wczoraj i jest sponsorowana przez Sliquid. Wszystkie sceny są reżyserowane przez Electrę i filmowane w HD przez kamerzystkę i performerkę Dahlię Von Knight.

'

QueerCrush.com to nowa lesbijska strona, która rezerwuje tylko wykonawców, którzy naprawdę kochają miłość lesbijską. Ich celem jest pokazanie integracyjnego, autentycznego seksu pomiędzy prawdziwymi kobietami queer, prezentując przy tym różnorodne zabawki i sprzęt. QueerCrush daje wykonawcom poziom kontroli, który nie często jest spotykany w branży, w tym wybór partnerów, garderoby i makijażu oraz rodzaj akcji i zabawek używanych w scenach.

Z zamiarem pokazania prawdziwego seksu pomiędzy kobietami, wszelkie wpadki i zachowania są pozostawione bez cięć w każdej scenie, zapewniając autentyczne doświadczenie zarówno dla wykonawców, jak i widzów.

W chwili premiery dostępnych jest pięć scen, w których występuje Electra wraz z innymi wykonawcami:

  • „A Year in The Making” z Erin Everheart i Olive Glass
  • „Formalwear” z Autumn Rain i Sydney Screams
  • „Role Reversal” z Chrissy LeBlanc i Jenną Noelle
  • „Tell Me When You’re Close” z Celeste Sin i Krystal Davis
  • „Thank You for Cumming” z Alex Coal i Electra Rayne

Dodatkowo, pierwszego dnia na fanów czeka pięć bonusowych scen:

  • „First Time” z Electrą Rayne i Nikki Zee
  • „Dominate Me” z Electrą Rayne i Alex de la Flor
  • „The Reunion” z Electrą Rayne i Nikki Sweet
  • „Paddles & Pussy” z Dahlią Von Knight i Rebeccą Vanguard
  • „Lesbian Strap-On Extravaganza” z Roxxie Moth, Kyla Keys, Electrą Rayne, Chloe Kreams, Taylor Nicole i Luną Sapphire

„Rozpoczęłam ten projekt, aby stworzyć porno, które będzie przypominać seks, jaki uprawiałam w życiu osobistym” – skomentowała Electra. „Chciałam tworzyć treści, z których mogłabym być dumna i które mogłyby się spodobać mojemu partnerowi, który nie jest związany z branżą. Jak się okazało, uwielbiam reżyserować, a ten projekt szybko stał się moim ulubionym. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim wykonawcom, którzy poświęcili swój czas, energię i miłość, aby odniósł on sukces i nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczą, jak piękna może być prawdziwa miłość queer!”.

Dahlia Von Knight dodała: „Jestem tak podekscytowana i zaszczycona, że mogę pracować nad tym projektem z Electrą Rayne. Widząc, z jaką pasją podchodzi do tej nowej strony, jestem tak zmotywowana. Jestem podekscytowana, że świat zobaczy nad czym pracowałyśmy, jakie talenty do nas dołączyły i oczywiście surowe i prawdziwe podejście do filmów dla dorosłych. Koncepcja strony jest bardzo potrzebna i nie mogę uwierzyć, że jestem osobą, która ją uchwyci.”

Opcje członkostwa w QueerCrush.com zaczynają się od 24,99$ za jeden miesiąc, co obejmuje zarówno streaming, jak i pobieranie zestawów wideo i zdjęć, aż do 48,99$ za trzymiesięczną subskrypcję.

Śledź QueerCrush na Twitterze i Instagramie

Możesz również odwiedzić sponsora Queer Crush, Sliquid.com i użyć kodu „QueerCrush„, aby zaoszczędzić 10% na zakupach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.