Dwa Nowe Talenty Debiutują na MYLF

MYLF zaprasza swoich użytkowników do zapoznania się z nowymi tytułami tabu, w tym dwoma niesamowitymi debiutami MILF i serią ulubionych przez fanów filmów, które zaspokoją wszystkie letnie pragnienia.

'

Aby odpowiednio rozpocząć wakacje, oprócz zupełnie nowych scen z takich serii jak MYLF x Sara Jay, Full of Joi, MYLF x Bang, MYLF Classics i Shoplyfter MYLF, marka MYLF przedstawia również dwie sceny pełne zabawy w słońcu:

Z MYLF Labs pochodzi Tales of Taboo – zupełnie nowa koncepcja, w której debiutuje Sweet Sophia, grająca manipulantkę, która odwiedza swojego przyrodniego brata (Brick Danger) z zamiarem posiadania jego seksownej żony (Vivianne DeSilva) w filmie „The Truth About Family„.

Natomiast Got MYLF wita triumfalny powrót – i debiut na MYLF.com – rudowłosej australijskiej gwiazdy Kiki Vidis jako gorącej i napalonej MILF szukającej idealnego, gorącego letniego romansu z przystojnym facetem od basenu (Sergeant Miles) w filmie „Wetter Than the Pool„.

Sieć MYLF oferuje ponad 65 seriali premium, w których występują najbardziej ponętne MILF-y na świecie – plus oszałamiający wybór ponad 630 modelek i ponad 2100 filmów nakręconych w jakości Full HD i 4K Ultra HD. Od lekkich komedii po tematy tabu związane z relacjami rodzinnymi – wszystkie gorące mamuśki znajdziesz na MYLF

Odwiedź MYLF.com i śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.