DP Diva daje Shelbi DD hardcorowy Gangbang

Shelbi DD dopiero niedawno zaczęła kręcić profesjonalne sceny, ale to nie powstrzymało jej przed wizytą w DP Diva. „Hardcore DP Makes Horny Brunette Shelbi DD Blush” przedstawia Shelbi z Michaelem Stefano, Johnem Strongiem i Ramonem Nomarem.

Wyreżyserowana przez Maestro Claudio scena „Hardcore DP Makes Horny Brunette Shelbi DD Blush”, zaczyna się od krótkiej rozmowy, gdzie Shelbi DD wyraża swoją radość z gangbangu który zaraz nastąpi i nie ma się co dziwić, pomimo iż Shelbi stawia dopiero swoje pierwsze kroki w profesjonalnych nagraniach, będzie miała okazję spotkać się z 3 weteranami filmów dla dorosłych. Po potrójnym obciąganiu, Shelbi cieszy się wszystkim, co dają jej zalotnicy, w tym z ciasnej podwójnej penetracji analnej oraz waginalnej. Później Shelbi delektuje się fistingiem, zanim jej twarz pokryje się w spermie jej partnerów.

„Ta scena była wszystkim! Byłam tak podekscytowana, że miałam szansę wyjść i ponownie pracować z Claudio i Michaelem Stefano” – skomentowała Shelbi. „Miałam gigantyczne motyle w brzuchu przed spotkaniem z Johnem Strongiem i Ramonem Nomarem, a oni byli tak niesamowici! Wszyscy byli tak mili i profesjonalni, to było szczerze mówiąc kolejne spełnienie marzeń. Przez całą scenę miałam tyle zabawy i czułam się tak dobrze!”.

„Kręcąc tę scenę z tak absolutnymi profesjonalistami, to było takie niesamowite doświadczenie, aby mieć możliwość przesunięcia własnych granic, to był mój pierwszy podwójny anal i jestem naprawdę wdzięczna, że mogłam to zrobić wśród tak utalentowanych i doświadczonych profesjonalistów! Naprawdę nie mogę wystarczająco podziękować nikomu z tego dnia i nie mogę się doczekać możliwości zrobienia czegoś więcej!”, kontynuowała Shelbi.

Współpracujący z gwiazdą Michael Stefano był pod wrażeniem występu tej zupełnie nowej gwiazdki. Skomentował: „Od amatorki do profesjonalistki w spektakularnym stylu. Shelbi DD to super laska ukrywająca się za wizerunkiem dziewczyny z sąsiedztwa. Przyjmuje kutasa z taką łatwością, a ta diva dopiero zaczyna!”.

„Mogę zdecydowanie powiedzieć, że pierwsza profesjonalna podwójna penetracja Shelbi była wielkim sukcesem” – powiedział reżyser Maestro Claudio. „To była ciągła niesamowita rotacja między różnymi rodzajami podwójnej penetracji, z dodatkiem odrobiny fistingu pod koniec. Shelbi wyraźnie udowodniła, że tą sceną przekroczyła próg między amatorką a profesjonalistką i że jest gotowa na wszelkiego rodzaju nowe porno przygody.”

Shelbi DD w akcji można zobaczyć wyłącznie na dpdiva.com.

Obserwuj jak rozwinie się kariera Shelbi DD i śledź ją na Twitterze i Instagramie, a żeby zobaczyć więcej treści z jej udziałem subskrybuj jej OnlyFans. Wszystkie jej linki dostępne są pod adresem allmylinks.com/shelbidd.

Śledź Michaela StefanoJohna Strong, Ramona Nomara, DP DivaMaestro Claudio, na Twitterze. DP Diva i Maestro Claudio można znaleźć też na Instagramie.

Odwiedzić oficjalną stronę internetową, DPdiva.com aby zobaczyć więcej scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.