Dorian Del Isla występuje w kolejnych dużych nowych scenach

Popularny francuski męski wykonawca, Dorian Del Isla, błyszczy w scenie za sceną, pokazując swoje wyrzeźbione, opalone ciało i wytrzymałość seksualną, jednocześnie pobudzając partnerki swoim seksownym akcentem.

CaliTeens

Married And Cheating Vol. 3

Dorian Del Isla pojawił się ostatnio w ’Married And Cheating Vol. 3’ w reżyserii Alexa Ladda dla Digital Sin. Scena ta łączy go z przedstawioną na okładce, seksowną MILF Lexi Luną w namiętnym i grzesznym spotkaniu.

„Lexi i ja mieliśmy świetny kontakt podczas naszej sceny,” powiedział Dorian. „Widać, że nasza pasja rośnie i rośnie. To było intensywne.”

Zobaczcie zwiastun ich sceny na adultdvdempire.com

Love, Sex & Music

Utalentowany ogier jest również w nowym dramacie Willa Rydera, stworzonym dla Adam and Eve, ’Love, Sex & Music’, który koncentruje się wokół zmagań czarnej artystki September Reign, która na oślep porusza się po mrocznym przemyśle muzyki country.

„Dobrze się bawiłem, nagrywając i uprawiając trochę aktorstwa razem z Willem”, powiedział Dorian. „Jeszcze raz, dziękuję Will za obsadzenie mnie w twoim największym filmie tego roku!”.

Poznajcie historię Doriana i September na adultdvdempire.com.  

Tonight’s Girlfriend

Ale to nie wszystko, Dorian wystąpił również w nowej scenie Tonight’s Girlfriend od Naughty America z supergwiazdą MILF Reagan Foxx. Dorian gra francuskiego fana, który pracuje w przemyśle filmowym i ma fetysz na punkcie oszałamiających oczu Reagan. Więcej o scenie pisaliśmy tutaj.

„Reagan jest niesamowita”, powiedział Dorian. „To była przyjemność pracować z nią. Dzięki Tonight’s Girlfriend za niezapomnianą scenę. Wszyscy moi fani muszą to zobaczyć!”.

Zobacz ich razem na stronie tonightsgirlfriend.com

Sex with the Man of the House

I koniecznie sprawdźcie recenzję Holly Kingstown i najnowszego wydania Doriana dla Cherry Pimps, w którym występuje razem ze swoją seksowną żoną Cassie Del Isla w ’Sex with the Man of the House’.

„Seksowna i opalona MILF Cassie Del Isla opowiada o pracy jako francuska pokojówka w swojej zupełnie nowej scenie na kanale Cherry Pimps’ Confessions XXX”, napisał Kingstown. „Zatrudniła się w tej branży tylko po to, aby mieć dostęp do pewnego żonatego mężczyzny, w tym jednym konkretnym domu, Doriana Del Isla. Cassie odkurza w domu swojego pracodawcy ze swoim tyłkiem wystającym z falbaniastej czarnej spódnicy jej stroju, podczas gdy Dorian nie może się powstrzymać od zerkania na jej zgrabny tyłek”.

Przeczytajcie pełną recenzję tej gorącej nowej sceny na fleshbot.com.

Śledźcie Doriana Del Isla na Twitterze i Instagramie i sprawdźcie jego OnlyFans.

Śledźcie Lexi Lunę, September Reign, Reagan Foxx oraz żonę doriana – Cassie Del Isla na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.