Długo oczekiwany debiut Brianny Dymond dla Jules Jordan już dostępny

Brianna Dymond, która rozpoczęła swoją karierę w 2022 roku i zdążyła już zabłysnąć jako solidna wykonawczyni, ponownie spotyka się z Manuelem Ferrarą, tym razem w swoim debiucie dla Jules Jordan.

CaliTeens

Wyreżyserowany przez i zawierająca Manuela Ferrarę scena, 'Busty Tattoo Slut Brianna Dymond Shows Manuel How Deep Her Asshole Really Is’ rozpoczyna się kiedy Brianna Dymond wchodzi po schodach, a ujęcie skupia się na jej niesamowitym tyłku. Ubrana w szmaragdowozieloną bieliznę, białe pończochy i jasne obcasy, Brianna stoi na szczycie schodów pokazując swoje niesamowite krągłości i kręcąc tyłkiem. Następnie ściąga stanik i majtki, wspina się na kanapę, pozuje z tyłkiem w powietrzu i jest gotowa do akcji.

Manuel pobudza ją do działania, zanim ta zrobi mu światowej klasy loda. Następnie Brianna wdrapuje się na swojego partnera, aby dosiąść go na kowbojkę. To wszystko jest jedynie początkiem, po którym Manuel posuwa jej tyłek z każdej możliwej pozycji, a Brianna dochodzi raz za razem. Tego spotkania z Manuelem nie zapomni przez długi czas.

“Jestem zaszczycona, że jestem na stronie pełnej tak wielu supergwiazd i mogę powiedzieć, że mam tam swoją scenę. Manuel był niesamowity, a analna jazda podobała mi się w pełni. Po obejrzeniu mojej sceny, upewnijcie się, że dacie stronie znać w komentarzach, jak bardzo wam się podobała, a zobaczycie mnie więcej“, powiedziała Brianna Dymond.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę na julesjordan.com. Będąc tam, sprawdźcie też ponad 100 zdjęć z tej sceny.

Śledźcie Briannę Dymond na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na stronie allmylinks.com/briannadymond.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.