Disruptive Films zaprasza fanów do obejrzenia „Thornbrush Bed & Breakfast”

Disruptive Films zaprezentowało wczoraj swoją najnowszą produkcję „Thornbrush Bed & Breakfast”, thriller psychologiczny o poszukiwaniu ukojenia w najgorszym z możliwych miejsc.

Wyreżyserowany przez Waldena Woodsa film przedstawia Brocka Banksa w roli Pata Thornbrush’a, właściciela zajazdu i mieszkającego w nim zboczeńca. Ulubieniec fanów, Nico Coopa, gra Madisona Gravesa, którego samochód psuje się na drodze tuż za miastem, co prowadzi go wprost w przerażającą sieć Thornbrush’a.

„Bardzo się cieszymy, że świat zobaczy nasz najnowszy film w Disruptive Films. Nico Coopa i Brock Banks naprawdę ożywiają dwie postacie, które mają co najmniej interesującą dynamikę,” powiedział Woods. „Thornbrush Bed & Breakfast naprawdę wprowadza w centrum uwagi nową postać, której nie widzieliśmy wcześniej, oraz jej wewnętrzne zmagania i pokusy. Cały nasz zespół naprawdę świetnie się bawił i naprawdę myślimy, że spodoba się Wam zwrot akcji.”

Odurzający zwiastun filmu „Thornbrush Bed & Breakfast” jest już dostępny na stronie DisruptiveFilms.com.

Śledźcie Disruptive Films, część sieci Gamma Entertainment, na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.