Disruptive Films wypuszcza ostatnią część Briar Basin Ranch

Nagradzane studio kina gejowskiego Disruptive Films wyrusza na wycieczkę na wieś wraz z wydaniem trzeciego – i ostatniego – odcinka swojej dramatycznej serii Briar Basin Ranch, wyreżyserowanej przez Michaela Vegasa i współreżyserowanej z bystrym okiem Siouxsie Q. i Jessiki Jasmin.

Ambitny film zawiera niezwykłą grupę utalentowanych aktorów, w tym Dakotę Payne, Romana Todda, Brandona Andersona, Andrew Millera, Blaina O’Connora, Killiana Knoxa, Charlotte Sins i Dillona Diaza, który gra Juliusa, młodego człowieka, który dziedziczy gejowski motel, który skrywa mroczny, zaskakujący sekret.

Według Diaza, „Briar Basin Ranch jest zdecydowanie jednym z wyróżniających się filmów w mojej karierze. Zrobiłem wiele porno opartych na historii i postaciach, ale to mój pierwszy raz w roli głównej i pierwszy raz jako pasywny w sześcioosobowym gangbangu… zdecydowanie dwie rzeczy, które chciałem zrobić od bardzo dawna – i cieszę się, że w końcu miałem taką możliwość.”

„Wszyscy moi koledzy z obsady byli niesamowici i wnieśli coś bardzo specjalnego do stołu… a konkretnie do stołu podczas sceny kolacji. Przy stole działo się tak wiele improwizacji, że naprawdę trudno było zachować poważną twarz. Moja postać miała być głęboko zamyślona, katatoniczna i po prostu miała mieć dość wszystkiego. Próba powstrzymania się od śmiechu, kiedy moi współpracownicy rzucali żartami, była najtrudniejszą częścią sesji zdjęciowej. Nigdy nie zapomnę tej sceny ani mojego wyjątkowego crème brûlée”.

Reżyser Michael Vegas również czerpał ogromną radość z tego procesu: „Wow, co za zabawny projekt! Briar Basin Ranch naprawdę zebrało całą gwiazdorską obsadę, która idealnie pasowała do ról. Możliwość zobaczenia, jak Dillon Diaz spełnia swoje marzenia o orgii gangbangu, była rozkoszą… tyle ciał i tyle mięśni spiętrzonych na sobie i wijących się w ekstazie. Zespół Monster Mouth jest bardzo dumny z tego projektu, praca u boku Jessiki Jasmin i Siouxsie Q. była wspaniała, a tworzenie tego świata dla naszych bohaterów było niezwykłe. Jestem tak podekscytowany, że mogę pochwalić się tym, co stworzyliśmy”.

Współreżyserki Jessica Jasmin i Siouxsie Q zgadzają się. Jasmin powiedziała: „Byłam bardzo podekscytowana, że mogłam być częścią tego projektu – od siedzenia w pokoju autorskim z Taylorem do bycia w akcji z Michaelem i Siouxsie Q., niezwykłe było widzieć, jak projekt ożywa. Nie mogę wystarczająco podkreślić, jak urocza była obsada i jak wszyscy dali z siebie wszystko, zarówno jeśli chodzi o aktorstwo, jak i seks. Briar Basin Ranch jest doskonałym przykładem tego, że Disruptive Films jest kreatywnym kolektywem – od ekipy, przez obsadę, po zespoły montażowe i projektowe, Briar Basin jest świadectwem naszej pracy zespołowej.”

Siouxsie dodała: „To był mój pierwszy raz w roli współreżysera przy wielodniowym filmie fabularnym i to była taka przyjemność współpracować z Michaelem i Jessicą, wraz z resztą obsady i ekipy, aby stworzyć tę pokręconą opowieść. Każdy z aktorów wniósł do tej historii coś wyjątkowego, a film zawiera jedne z najbardziej oszałamiających scen seksu, jakie kiedykolwiek widziałam. Dillon Diaz jest gwiazdą i uwielbiałam patrzeć jak błyszczy w tej roli.”

Przy filmie pracowało wiele uznanych i utalentowanych osób, w tym nagradzany scenarzysta Taylora Saracena, a Briar Basin Ranch obiecuje zaoferować widzom silne emocje, jednocześnie honorując odpowiedzialność opowiadania historii tabu. Produkcja popycha treść tak daleko, jak to tylko możliwe i planuje zadziwić publiczność artyzmem oczekiwanym od Disruptive. Disruptive Films z dumą prezentuje Briar Basin Ranch teraz w całości i nie kryje nadziei na zdobycie tytułu gejowskiego filmu roku na różnych imprezach.

Briar Basin Ranch jest dostępny na stronie DisruptiveFilms.com.

Śledź Disruptive Films, część sieci Gamma Entertainment na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.