Disruptive Films wypuszcza nowy męski thriller tabu 'Every Move’

Wielokrotnie nagradzana marka kina gejowskiego Disruptive Films zamyka upiorny sezon Halloween premierą niesamowicie niepokojącego filmu tabu 'Every Move’.

Insane Coeds

Wyreżyserowana przez Waldena Woodsa, scena nawiązująca do podglądania i ekshibicjonizmu, która ukaże się dzisiaj, 28 października, zawiera Desa Ireza jako Robbiego Larę, wyróżniającego się lokatora, który jest zaskoczony, gdy otrzymuje nieplanowaną wizytę od syna właściciela lokalu Otisa Stephensa (Brandon Anderson).

„Kierowanie Brandonem i Desem w tym mini-thrillerze było wielką przyjemnością. Brandon wykonał świetną robotę, naprawdę rozumiejąc postać i ożywiając ją. Nasz zespół świetnie się bawił, próbując stworzyć historię, która sprawi, że widzowie poczują się tak, jakby nurkowali w głąb fabuły. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczycie ten film!” powiedział Walden Woods.

„To była zabawna i interesująca rola. Podobało mi się wyjście poza moją strefę komfortu, aby zagrać tę postać. Choć bycie przerażającym i tajemniczym może nie odzwierciedlać moich typowych ról, czułem się bardzo pewnie portretując Otisa” – powiedział Anderson. „Na planie filmowym można się dobrze bawić, wygłupiając się i przygotowując do scenariusza. Kiedy jednak zaczynają się światła, kamera i akcja, trzeba dać z siebie wszystko. Czułem się tak, jakbym w całości wykorzystał moje możliwości w tej roli”.

Film Every Move będzie dostępny dzisiaj na stronie DisruptiveFilms.com.

Śledźcie Desa Ireza na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jego linki można znaleźć pod adresem linktr.ee/des_irexx.

Śledźcie Brandona Andersona na Twitterze i dołączcie do jego OnlyFans.

Śledźcie Disruptive Films, należące do sieci Gamma Entertainment, na YouTube i Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.