Disruptive Films stawia na fabułę w filmie 'How About Forever’

Disruptive Films oferuje intymne spojrzenie na historię dwóch mężczyzn, którzy spotykają się, zakochują, biorą ślub i żyją długo i szczęśliwie w najnowszym filmie 'How About Forever’.

'

Wyreżyserowana przez Waldena Woodsa, produkcja przedstawia AJ Sloana w swoim debiucie dla Disruptive jako grafika Elliota Browna, który poznaje przystojnego Cole’a Rhodesa (Chris Damned) poprzez aplikację randkową i jego iskierka zainteresowania, zamienia się w płonącą miłość, jak ich związek uroczo postępuje na harmonijnej ścieżce od małego zauroczenia do prawdziwej miłości.

Sloan był podekscytowany tym projektem: „Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz. Byłem połechtany”, powiedział. „Jest tyle fabuł w porno: ojczym pieprzy pasierba, pasierb pieprzy dostawcę pizzy, dostawca pieprzy ojczyma, podczas gdy pasierb patrzy i je pizzę. Podajcie chusteczki, proszę. Nie, ten scenariusz był zupełnie inny. Mówimy o nowym poziomie, o którym, szczerze mówiąc, nawet nie wiedziałem, że istnieje. To był zdecydowanie nowy smak dla mojej palety, delikatnie mówiąc…”

Fani mogą znaleźć ’How About Forever, na stronie DisruptiveFilms.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.