Debiut Maddy May w PervCity jest już dostępny

Drobna gwiazdka Maddy May debiutuje dla PervCity w nowej scenie analnej. Maddy występuje razem z Michaelem Stefano w wydanej wczoraj scenie 4K, wyreżyserowanej przez Maestro Claudio.

ILoveBlackGirls

Maddy May rozpoczyna scenę od pokazania swoich słodziutkich przekutych sutków i zgrabnego wytatuowanego ciała, zanim dołączy do niej Michael Stefano. Michael adoruje stopy Maddy, zanim ona wykorzysta je do pieszczenia jego kutasa. Następnie przechodzi ona do obciągania, które przygotuje Michaela do głównej atrakcji sceny, analu, którym Maddy cieszy się w pozycji misjonarskiej, na łyżeczki i w kilku innych pozycjach, zanim otrzyma wytrysk na twarz.

“Oszałamiająco piękna Maddy May chce anal i chce go na swój sposób“ – skomentował Michael. “Gorąca i seksowna scena z gorącą perwersją pomiędzy!“.

Reżyser Maestro Claudio również skomentował, “Maddy jest solidnym wykonawcą i poważnie atrakcyjną kobietą, która wyraża swoją seksualność w wyraźny sposób przed kamerą. Zdecydowanie dostarczyła bardzo dobrą scenę“.

Anal Hottie Maddy May’s Shaking Orgasm’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Maddy May, Michaela Stefano oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.