Debiut analny Jeyli Spice jest już dostępny w PervCity

Krągła gwiazdka Jeyla Spice debiutuje na PervCity ze swoją pierwszą sceną analną. Jeyla występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie 'Orgasmic Anal for Blonde Latina Jeyla Spice’ z Ramonem Nomarem.

'

Jeyla Spice promienieje z podniecenia we wstępnym wywiadzie przed sceną, rozbierając się, aby pokazać swoje wspaniałe krągłości. Po zrobieniu Ramonowi Nomarowi footjoba, Jeyla następnie głęboko mu obciąga, aż Ramon będzie gotowy, aby się w nią wślizgnąć. Jeyla dostaje swoje pierwsze analne grzmocenie w wielu pozycjach, w tym na misjonarza, łyżeczki czy pieska. Po wypięciu swojego wymęczonego tyłka do kamery, scena kończy się z Ramonem spuszczającym się na twarz Jeyli. 

“Kręcenie mojej pierwszej hardcorowej sceny analnej z PervCity było ekscytującym i niesamowitym doświadczeniem“, wyraziła Jeyla. “Plan zdjęciowy był niesamowity, profesjonalizm był bardzo wysoki, a Ramon był idealnym facetem do tych intensywnych ujęć. Nie mogę się doczekać drugiej rundy i ponownej pracy z Claudio i PervCity“.

Maestro Claudio był pod wrażeniem debiutu Jeyli, komentując: “Jej piękna twarz i zmysłowe ciało to już dwa doskonałe składniki udanej sceny. Jeśli potem dodamy do tego wrodzoną pasję Jeyli do seksu i jej zdolność do wyrażania seksualnych emocji to z pewnością otrzymamy niesamowite widowisko.“

Orgasmic Anal for Blonde Latina Jeyla Spice’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Jeyla Spice, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie też PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze i Instagramie, aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.