Dante Colle występuje w Fanfriction od Brazzers

Wielokrotnie nagradzany, płynny seksualnie gwiazdor kina dla dorosłych i ambasador gorącej linii Dante Colle pojawił się w jednej z najbardziej oryginalnych serii Brazzers. Colle Występuje w drugiej części 'Fanfriction’ z Lulu Chu i Angelą White i dosłownie jest w centrum uwagi.

Insane Coeds

Seria ’Fanfriction’ od Brazzers skupia się wokół opowiadań erotycznych i fantazji Angeli White, a część druga dotyczy jednej z fanek Angeli, Lulu Chu, która łatwo daje się wciągnąć w świat erotycznych fantazji.

Lulu zagłębia się w grzeszne myśli, w których skrywa się namiętny trójkąt z Dante Colle i Angelą. Dante jest główną atrakcją i nagrodą, a obie damy walczą o to, by zostać przez niego wyruchane lub aby chociaż móc mu obciągnąć. Czy ich trójkąt doprowadzi do seksownego zakończenia tej opowieści erotycznej?

Aby się tego dowiedzieć obejrzyjcie ’Fanfriction: Part 2’ na brazzers.com.

„Ta scena była naprawdę fajna do sfilmowania.. Zarówno Angela jak i Lulu zrobiły wszystko co w ich mocy, aby część 2 była wystrzałowa. Myślę, że członkom Brazzers i moim fanom ta scena na pewno się spodoba. I upewnijcie się, że dacie kciuki po obejrzeniu tej sceny” – powiedział Dante Colle.

Jeśli chcecie jeszcze więcej Dantego, sprawdźcie też jego najnowszą scenę od TransAngels, ’Bean There, Fucked That’, z Amandą Riley. Amanda nudzi się pracując w piekarni, dopóki Dante nie wjeżdża do drive-through po kawę. Dante chce mleka do swojego napoju, ale go nie mają. Zaradna Amanda mówi jednak, że ma „specjalny kremowy substytut” i wyciąga go przez okno. Po wywieszeniu w oknie napisu „Przepraszamy, jesteśmy zamknięci”, Dante sprawia, że piekarnia staje się dla Amandy o wiele bardziej ekscytującym miejscem.

Obejrzyj zwiastun i ekskluzywną scenę na transangels.com.

Odwiedź oficjalną stronę Dante Colle’a dantecollexxx.com i dołącz do niego na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.