Daisy Ducati i Jupiter Jetson awansują do półfinałów Evolved Fights Lez

Jesienny sezon Evolved Fights Lez jest jednym z najbardziej omawianych i oglądanych wydarzeń wrestlingu dla dorosłych w 2022 roku, a teraz rozpoczęły się półfinały. Zwycięzca pierwszego spotkania Daisy Ducati zmierzy się ze zwycięzcą trzeciego, Jupiter Jetson.

CaliTeens

Pierwsze cztery mecze jesiennego sezonu 2022 były intensywne, niektóre debiutantki pokazały swoje umiejętności i awansowały dalej, a weteranki pokazały, że nadal wiedzą jak to się robi. Daisy Ducati pokonała Agathę Delicious w pierwszym pojedynku sezonu, a Jupiter Jetson pokonała Vanessę Vegę w trzecim spotkaniu. Obie ogniste rudowłose zawodniczki walczyły ciężko i awansowały do Półfinałów – ale tylko jedna z nich przejdzie dalej.

Daisy ma na swoim koncie 19 zwycięstw w 21 spotkaniach, w których brała udział, a początkująca Jupiter do tej poty była na macie dwa razy i wygrała jeden pojedynek. Potrzeba jej będzie nie tylko umiejętności, ale także siły i sprytu aby wygrać z Daisy. Jedno jest pewne, to spotkanie przyniesie wiele intensywnych orgazmów.

Tylko jedna z tych zapaśniczek założy strap-on i zdominuje przegraną zawodniczkę. Jednak aby dowiedzieć się która, będziecie musieli zobaczyć sami na evolvedfightslez.com.

„Ten sezon był niesamowity, a debiutanci naprawdę dają radę weteranom. Było kilka naprawdę dzikich niespodziewanych wyników i zdecydowanie nie przewidziałabym większości zwycięzców”, powiedziała Ariel X. „Daisy jest jedną z naszych najbardziej utalentowanych wrestlerek, a Jupiter naprawdę pokazała, że jest siłą, z którą trzeba się liczyć, mimo że jest debiutantką. Obie panie zadziwiły mnie wchodząc do półfinałów i każda z nich zasługuje na awans do finałów.”

Daisy Ducati można znaleźć na Twitterze, Instagramie i zasubskrybować na OnlyFans.

Wszystkie linki Jupiter Jetson można znaleźć na stronie allmylinks.com/jupiterjetson.

Jeśli nie jesteście członkami Evolved Fights Lez, teraz jest dobry czas, aby dołączyć i zobaczyć niektóre z największych pojedynków wrestlingowych. Wejdźcie na evolvedfightslez.com i przygotujcie się na prawdziwe seksualne zapasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.