Crystal Clark wydaje mini-serię 'My Stepmoms Secret New Job’

Wykonawczyni i twórczyni treści Crystal Clark kontynuuje swoją passę znakomitych produkcji pornograficznych, wydając mini-serię 'My Stepmoms Secret New Job’. W nowej serii Crystal występuje z czarującym Oliverem Faze.

'

Czteroczęściowa seria od Crystal Clark o nazwie ’My Stepmoms Secret New Job’, jest nagrana w stylu POV i skupia się na relacji tabu z macochą. Seria rozpoczyna się, kiedy Oliver Faze siedzi na kanapie, a jego gorąca macocha, Crystal zakrada się do domu późno w nocy. Crystal wyraźnie coś ukrywa, jednak zbywa Oliviera i udaje się do sypialni.

Oliver zauważa, że w pośpiechu, Crystal zostawiła swoją torbę na stole kuchennym. Ciekawość jest jednak silniejsza i Oliver zagląda do środka torby, odkrywając strój kelnerki Hooters, od którego wręcz zaświeciły się mu oczy.

Okazuje się, że Crystal potajemnie pracuje, aby spłacić długi, o których nie chce mówić ojcu Olivera. Jak się okazało, potajemnie spłaca ona dług który zaciągnęła zanim ożeniła się z jego ojcem i który zaciągnęła, aby zrobić sobie nowe cycki. Oliver widzi to jako doskonałą okazję, aby uzyskać to, czego zawsze pragną od swojej macochy. Seria jest zabawnym klasycznym ujęciem fantazji dotyczącej macochy.

Darmowy zwiastun serii można znaleźć na Pornhub, natomiast pełną serię można znaleźć wyłącznie na OnlyFans i ManyVids Crystal.

Śledźcie Crystal Clark na Twitterze i Instagramie.

Bądźcie na bieżąco z Oliverem Faze na Twitterze. Wszystkie jego linki są dostępne pod adresem linktr.ee/OliverFaze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.