Crystal Clark przejmuje kontrolę nad trudną sytuacją w Mom Lover

W swoim powrocie do Mom Lover, Crystal Clark zamienia trudną, lepką sytuację w podwójną sesje miłosną. Wydana w środę scena 'Your Son Glued His Hand To His Dick – S1:E9′ zawiera również Cassie Del Isle, Joshua Lewisa i Nicka Strokes. 

'

Crystal Clark i jej przyjaciółka, Cassie Del Isla, cieszą się kawą i babskimi rozmowami, podczas gdy ich pasierbowie, Joshua Lewis i Nick Strokes, budują modele samolotów. Kiedy obie na chwile podchodzą do swoich synów, Joshua ledwo może się powstrzymać, aby nie gapić się wspaniały biust macochy jego przyjaciela.

Rzeczy jednak wymykają się spod kontroli, gdy Joshua przypadkowo (podczas marzenia o Cassie) przykleja swoją rękę do swojego kutasa. Cassie odkrywa jego problem w łazience i próbuje mu pomóc. Wówczas Crystal i Nick przyłapują ich i na skutek nieporozumienia, Crystal postanawia zrobić Nickowi loda. Dość szybko cała czwórka decyduje, że ta sytuacja przynosi im wszystkim korzyści i postanawiają kontynuować ich małe nieporozumienie.

“Dobrze się bawiłam, kręcąc tę scenę“, powiedziała Crystal. “Uwielbiam być niegrzeczną macochą i naprawdę wszyscy świetnie się bawiliśmy na planie“.

Pełną scenę wraz z rozszerzonym zwiastunem znajdziecie na stronie momlover.com.

Dostępna jest również masa nowych treści Crystal dla fanów, którymi mogą się cieszyć na jej OnlyFans i ManyVids. Wśród nich jest między innymi nowa scena z Madison Gulli i Brother Love pod tytułem ’May The Best Pussy Win!’. Crystal i Madison rozgrywają przyjacielskie zawody w porównywaniu swoich cipek oraz która z nich lepiej poradzi sobie z Brother Love. 

Śledźcie Crystal Clark na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest darmowy do dołączenia i pełen hardcorowych treści. Możecie również kupić filmy w jednym z jej sklepów: ManyVids, Crystal’s Reign oraz ClickChix.

Cassie Del Isla znajdziecie na Twitterze i Instagramie, a wszystkie jej linki dostępne są na linktr.ee/Cassiedelisla.

Joshuę Lewisa możecie śledzić na Twitterze, Instagramie i OnlyFans, a Nicka Strokesa na Twitterze i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.