Crystal Clark pokazuje jak wygląda jej Święto Dziękczynienia

Tuż przed zbliżającym się amerykańskim Świętem Dziękczynienia, seksowna MILF Crystal Clark sprawi, że fani będą dosłownie dziękować za jej najnowsze filmy. Wydana w czwartek 'Thanksgiving With My Horny Step Aunt’ to pięcioczęściowa seria POV, w której występują Oliver Faze, Olive Glass, Sydney Screams, Amethyst Taylor i Eric Dikkerson.

CaliTeens

Crystal Clark jest podekscytowana, aby powitać swojego pasierba, Olivera Faze, w swoim domu na Święto Dziękczynienia. Crystal niedawno poślubiła wujka Olivera, Erica Dikkersona i teraz jest gotowa na ich pierwsze wspólne święto Dziękczynienia. Oliver jak tylko się pojawia jest witany przez ciotki popijające wino, Olive Glass i Sydney Screams, oraz swojego wuja.

Każda z pięciu części rozwija się wraz z coraz większym zbliżeniem Crystal i Olivera. W części pierwszej, Crystal proponuje Oliverowi pomóc mu z jego erekcją, za pomocą swoich wspaniałych piersi. Crystal idzie o krok dalej w części drugiej, kiedy to robi Oliverowi loda, podczas gdy jego ciotki są w kuchni. Kolejny lodzik ma miejsce w części trzeciej, kiedy Crystal prosi Olivera o pomoc w zakupach na Święto Dziękczynienia.

W części czwartej jest już poranek Święta Dziękczynienia, a Crystal osacza Olivera w łazience, aby zaliczyć z nim szybki numerek, podczas kiedy Eric puka do drzwi. Seria kończy się w części piątej z Crystal i Oliverem cieszącymi się pełną seksualną konsumpcją ich sekretnego związku tuż przed kolacją. Crystal ujeżdża Olivera w wielu pozycjach, ciesząc się dreszczykiem emocji, gdy jej niczego nie podejrzewająca rodzina jest na dole.

„Jestem bardzo dumna z tej serii” – skomentowała Crystal. „Oliver Faze był świetny jako pasierb, a nasze seksualne połączenie było niesamowite. Wszystkie gwiazdy tak doskonale odegrały swoje role – Olive i Sydney jako pijące wino ciotki, Amethyst jako wyniosła kuzynka i Eric jako nieogarnięty mąż połączyli całą tę serię.”

Thanksgiving With My Horny Step Aunt’ jest dostępne w sklepie Crystal na ManyVids oraz na jej OnlyFans.

Śledźcie Crystal Clark na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest darmowe do dołączenia i pełne hardcorowych treści. Po jeszcze więcej jej scen zajrzyjcie na ManyVids lub Crystal’s Reign i ClickChix.

Śledźcie Olivera Faze na Twitterze, wszystkie jego linki dostępne są na linktr.ee/OliverFaze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.