Crystal Clark spędza przerażająco dobry czas w Bad MILFS

Powabna Crystal Clark jest najseksowniejszym duchem w swojej nowej scenie dla Bad MILFS, które należy do sieci Team Skeet. W inspirowanym Halloween trójkącie wyreżyserowanym przez Brother Love, gra również Ava Sinclaire i Oliver Faze.

'

Ava Sinclaire i Oliver Faze są przybranym rodzeństwem specjalizującym się w polowaniu na duchy, któe bada nawiedzony dom. Nie są jednak gotowi na to, co w nim zobaczą – Crystal Clark jako seksowna zjawa. Kiedy Crystal pojawia się w nocy, aby się masturbować, Oliver postanawia skonfrontować ją, nie wie jednak, że jedyne czego ona pragnie, to ssanie jego kutasa. Ava nie jest zadowolona, że została pominięta, więc czeka na ponowne pojawienie się Crystal, aby mogła cieszyć się lesbijską miłością z seksownym duchem. To co dzieje się później to gorący trójkąt, w który aż nie chce się uwierzyć.

„Po raz pierwszy kręciłam dla Bad MILFS i ta scena była idealnym wprowadzeniem” – skomentowała Crystal. „Uwielbiałam fabułę i zawsze lubię pracować z Oliverem. Dodanie Avy do mieszanki sprawiło, że ta scena była super seksowna!”.

Zwiastun i pełna scena są dostępne na stronie teamskeet.com.

Śledźcie Crystal Clark na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest darmowe do dołączenia i pełne hardcorowych treści. Więcej treści można kupić w jej sklepie ManyVids lub na Crystal’s Reign i ClickChix.

Śledźcie Avę Sinclaire i Olivera Faze na Twitterze. Wszystkie linki Avy znajdziecie na allmylinks.com/sinclaireava, a linki Olivera na linktr.ee/OliverFaze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.