Crystal Clark daje czadu na MYLF

Nieodparta Crystal Clark występuje w najnowszej scenie MYLF, 'Who Knew She Was a Freak’, która jednocześnie jest jej debiutem na tej stronie. W scenie występuje również David Lee, a reżyserem jest Brother Love.

Tought LoveX

Crystal Clark leży w łóżku, w czarnym body, które nie zakrywa zbyt wiele jej ciała i zabawia się ze sobą, kusząc widza i Davida Lee, który wkrótce do niej dołącza. Crystal głęboko obciąga każdy centymetr Davida, a następnie ujeżdża go, upewniając się, że wejdzie w nią głęboko. 

“Jestem podekscytowana, że ta scena w końcu się ukazała!“ powiedziała Crystal. “Pracowałam dla innych stron w rodzinie MYLF i jestem szczęśliwa, że mogłam ponownie z nimi pracować“.

Pełna scena wraz ze zwiastunem dostępna jest na stronie mylf.com.

Śledźcie Crystal Clark na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest darmowy do dołączenia i pełen hardcorowych treści. Możecie również kupić filmy w jednym z jej sklepów: ManyVids, Crystal’s Reign oraz ClickChix.

Śledźcie Davida Lee na Twitterze, Instagramie i subskrybujcie jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.