Crystal Chase przyniosła swoje 32GG do DickDrainers

W pełni naturalna, krągła i zdecydowanie mająca czym oddychać latynowska aktorka Crystal Chase, pojawiła się w najnowszej scenie niegrzecznego i hardcoreowego studia DickDrainers.

'

Barely Legal Teen with HUGE 32GG Titties Gets Caught by a Stranger!’ to najnowsza scena na DickDrainers. Crystal Chase jest typową 19-letnią dziewczyną, która ma obsesję na punkcie ładnego ubioru, aplikacji w telefonie, anime i gier wideo. Aczkolwiek, jest jedna rzecz która ją zdecydowanie wyróżnia – soczysty duży tyłeczek i biust w rozmiarze 32GG.

Crystal wróciła z konwentu i jest ubrana w różowy strój, w którym cycki wyskakują jej z koszulki, a jej duży tyłek nie daje rady cały się schować pod ubraniem. Jej partner Branden Richards ma coś na jej powitanie, co musi zobaczyć z bliska… jego wielkiego czarnego kutasa. Crystal ma sesję seksu jakiego nigdy wcześniej nie przeżyła, a Branden sprawi, że będzie krzyczeć podczas jednego orgazmu za drugim.

„W końcu złapałem Crystal i nie zamierzam odpuścić! Ta dziewczyna ma świetną energię i oczywiście wspaniałe ciało. Ma niezwykłe krągłości, które przed kamerą wyglądają niesamowicie. Nie mogę się doczekać, aby stworzyć z nią więcej magii!” powiedział producent i współgwiazda Branden Richards.

„Podobała mi się praca z Brandenem! Na początku byłam trochę zdenerwowana, ponieważ nie robiłam wcześniej żadnych surowych scen, ale Branden był niezwykle uprzejmy, pełen szacunku i profesjonalny podczas całego procesu kręcenia. Fani pokochają sesję, która właśnie została wydana i naprawdę nie mogę się doczekać, aby znów z nim kręcić!” powiedziała Crystal Chase.

Barely Legal Teen with HUGE 32GG Titties Gets Caught by a Stranger!’ trwa ponad 100 minut i zawiera galerię ponad 300 zdjęć. Dowiedzcie się, dlaczego ma doskonałą ocenę 5.0 od członków, oglądając zwiastun i ekskluzywną scenę w pełni na dickdrainers.com.

Śledźcie Crystal Chase na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na linktr.ee/chasinggcrystal.

Dołączcie do DickDrainers.com, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do tysięcy filmów i zestawów zdjęć przedstawiających wschodzące i największe gwiazdy w świecie dorosłych i legendy stające się bardziej niegrzeczne niż możecie sobie wyobrazić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.