Connie Perignon robi wrażenie swoim debiutem w Naughty America

Mocno wytatuowana tajwańska aktorka o zabójczych krągłościach, Connie Perignon, zadebiutowała w Naughty America i jest to debiut, którego ani fani, ani członkowie strony nie chcą przegapić.

Insane Coeds

Gdyby trzeba było opisać debiut Connie Perignon w Naughty America jednym słowem, byłoby to: Gorący! W najnowszej scenie ze strony Perfect Fucking Strangers należącej do Naughty America, Connie Perignon występuje w parze z bardzo dobrze obdarzonym Hollywood Cash.

Założeniem sceny jest to, że Connie poznaje swojego nowego sąsiada, Casha i zaprasza go do siebie, aby pomógł jej w pewnej małej sprawie. Ale prawda jest taka, że Connie potrzebuje tylko kogoś kogo będzie mogła przelecieć. Tak więc, tajwańska piękność zakłada seksowną bieliznę i rozpoczyna gorącą zabawę w której idzie na całość z masywnym członkiem Casha.

“Moi fani byli tak podekscytowani tym debiutem i już pojawiły się tak pozytywne opinie na temat tej sceny. Jeśli oglądałeś tę scenę lub planujesz, zdecydowanie daj znać Naughty America, jak bardzo ci się podobała, dzięki czemu zobaczysz mnie więcej na ich kultowej stronie“ – powiedziała Connie Perignon.

Scenę oraz ponad 290 zdjęć SFW i NFSW znajdziecie na stronie naughtyamerica.com.

Odwiedźcie oficjalną stronę Connie Perignon meetperignon.com i dołączcie do niej na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Śledźcie Hollywood Cash na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.