Connie Perignon łapie podglądacza w swoim debiucie dla Brazzers

Mocno wytatuowana tajwańska wykonawczyni dla dorosłych o niebezpiecznych krągłościach, Connie Perignon zadebiutowała w bardzo oczekiwanej scenie Brazzers, a jej fani i członkowie strony już chcą więcej.

'

Co się dzieje, gdy wraz z przyjaciółką właśnie chłodzicie się w domu i przyłapujecie na szpiegowaniu zboczeńca? Oczywiście zmuszacie go do pracy. Takie jest założenie debiutanckiej sceny Connie Perignon w Brazzers, ’This Thing of Ours’.

Connie i Hot Ass Hollywood są w salonie relaksując się, grając w gry i siedząc na swoich telefonach. Wówczas pojawia się Jimmy Michaels który podchodzi do lodówki aby zrobić sobie przekąskę. Kiedy Jimmy zauważa wypiętą Conniem oraz jej słodką cipkę i tyłek, postanawia zrobić sobie dobrze za jej plecami myśląc, że nie zostanie przyłapany.

Jednak dziewczyny szybko odkrywają co robi Jimmy i zmuszają go do pracy, pracy która polega na ich zaspokojeniu. Chociaż Jimmy widzi to jako okazję wyjętą wprost z fantazji, to będzie bardzo ciężkie zadanie. Connie i Holly są trudne do zadowolenia, więc Jimmy będzie musiał naprawdę włożyć wszystkie swoje umiejętności w to zadanie.

„Jestem bardzo podekscytowana, że jestem w Brazzers i że moja pierwsza scena została tak dobrze przyjęta! To był fajny dzień na planie, w którym nosiłam bluzę z kapturem, byłam wyluzowana i grałam w gry wideo. Jimmy też nie był zły. Więc sprawdźcie to i upewnijcie się, że dacie kciuki w górę, żebyście mogli zobaczyć mnie znacznie więcej na Brazzers”, powiedziała Connie Perignon.

Po zaledwie jednym weekendzie debiut Connie ma już ponad 40 tysięcy wyświetleń i 95% aprobaty. Brazzers z pewnością zaprosi ją ponownie po więcej.

Obejrzyj zwiastun i ekskluzywną scenę „This Thing of Ours” na brazzers.com.

Więcej o Connie Perignon znaleźć można na jej oficjalnej stronie meetperignon.com oraz na jej Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Śledź Hot Ass Hollywood na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.