Connie Perignon debiutuje w PervCity

Connie Perignon i PervCity, już samo połączenie tych dwóch słów powinno wystarczyć, aby skusić fanów do obejrzenia najnowszej sceny wyreżyserowanej przez Maestro Claudio. Connie, w swoim debiucie dla strony, występuje u boku Ramona Nomara.

'

W 'Hardcore Pussy Pounding for Squirting Beauty Connie Perignon’ wytatuowana tajwańska brunetka, Connie Perignon, znajduje się na słynnej kanapie PervCity, przedstawiając się i pokazując wszystkie swoje idealne krągłości. Connie kusi Ramona Nomara, który wita ją oralem i bawi z jej masywnymi cyckami. Connie odwdzięcza mu się głębokim obciąganiem, a nastepnie ujeżdża go w pozycji na jeźdźca. Connie tryska i błaga o więcej, aż do samego końca, kiedy Ramon wypuszcza swój ładunek prosto w jej usta.

“To było takie urocze pracować z Ramonem i Maestro Claudio podczas mojego debiutu w PervCity!“ powiedziała Connie. “Seks był intensywny i nie generalnie nie tryskam zbytnio, więc wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, kiedy zaczęłam tryskać wszędzie!“

Maestro Claudio był zadowolony z debiutu Connie, komentując: “Connie to silna kobieta potężna performerka z ogromną dawką seksualnej energii. Każdy jej ruch emanuje zmysłowością, to prawdziwa przyjemność filmować ją w akcji“.

Hardcore Pussy Pounding for Squirting Beauty Connie Perignon’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com

Śledźcie Connie Perignon, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie PervCity.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.