Connie Perignon debiutuje w Oopsie! od Adult Time

Mocno wytatuowana tajwańska gwiazdka, znana ze swoich seksownych krągłości, Connie Perignon, zadebiutowała w Adult Time, w ich skandalicznej, wysokoenergetycznej serii Oopsie!.

'

Oopsie! to doskonała mieszanka kompromitujących pozycji, głupich scenariuszy i bezpruderyjnego humoru, która szybko stała się jedną z najpopularniejszych serii Adult Time. I to właśnie na tej stronie szybko wschodząca gwiazda, Connie Perignon, debiutuje w Adult Time.

W scenie 'See Right Through You’ Connie występuje razem z Sethem Gamble i Jewelz Blu. Kiedy kujonowaty pracownik IT, Seth, znajduje świecącą parę okularów rentgenowskich, odkrywa, że może robić z nimi naprawdę niegrzeczne rzeczy. Kiedy patrzy na swojego szefa, Connie, widzi co skrywa ona pod swoim ubraniem, a jest to wibrator w jej cipce. Connie zauważa co robi Seth, wyrzuca jego okulary i zabiera go do swojego prywatnego gabinetu. Współpracownica Setha, Jewelz również sięga po okulary i widzi, że Connie daje Sethowi to, co go tak bardzo interesowało. Sprawia to, że Jewelz robi się mocno napalona i zaczyna siebie dotykać. Chwilę poźniej, pojawia się Connie, któa wciąga ją do biura na seksowny trójkąt.

„Lubię trochę komedii w moich treściach i myślę, że fani też. To było jak kreskówka, która ożyła, a filmowanie sprawiło mi wiele radości. Niesamowite było spotkać Bree Mills. Upewnijcie się, że dacie znać Adult Time jak bardzo podobała wam się moja scena, to zobaczycie mnie więcej na ich stronach”, powiedziała Connie Perignon.

Wyreżyserowany przez Stellę Smut, ’See Right Through You’ to zdecydowanie obowiązkowa scena dla fanów Connie. Zwiastun i ekskluzywną scenę znajdziecie na oopsie.com.

Więcej o Connie Perignon znaleźć można na jej oficjalnej stronie meetperignon.com oraz na jej Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Śledźcie Jewelz Blu na Twitterze i Instagramie. Wszystkie linki Blu są dostępne pod adresem beacons.ai/jewelzblu.

Aby być na bieżąco z Sethem Gamble, śledźcie go na Twitterze, Instagramie i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.