Chloe Surreal pojawiła się w gorącym trójkącie na Brazzers

Seksowna wschodząca gwiazda Chloe Surreal przenosi granie na konsoli na inny poziom w swojej nowej scenie dla Brazzers. Scena „There’s Plenty To Go Around!” ukazała się w niedzielę i przedstawia Chloe w parze z Kimmy Kimm i Xanderem Corvusem. Jest to już druga scena Chloe dla Brazzers.

'

Chloe Surreal i Kimmy Kimm grają w gry wideo, podczas gdy Xander Corvus siedzi na kanapie. Dwie skąpo odziane gorące laski zaczynają coraz mocniej przyciągać uwagę Xandera, który nie może już dłużej ukrywać swojej erekcji.

Chloe jest bardziej skupiona na swojej grze, ale pozwala Xanderowi na zabawę z jej ogromnym naturalnym biustem. Następna jest Kimmy, która robi Xanderowi loda. Chloe i Kimmy w końcu odkładają swoje kontrolery, a Xander na zmianę zajmuje się nimi. Chloe nie pozostaje dłużna i również na zmianę zajmuje się zarówno Kimmy, jak i Xanderem, aż cała trójka osiągnie maksymalną przyjemność.

„Pracowałam z Xanderem już kilka razy, ale to nasza pierwsza scena, która ujrzała światło dzienne” komentuje Chloe. „Na planie ma taką pozytywną energię i doskonale wie, co robi. Uwielbiam Kimmy, to jedna z najsłodszych osób, jakie spotkałam na planie i świetna aktorka. Cała scena była taka zabawna, udawanie, że nie jestem zainteresowana Xanderem było trochę trudne, ale bycie super atrakcyjną dla Kimmy nie wymagało żadnego wysiłku.”

Zwiastun oraz pełna scena „There’s Plenty To Go Around!” dostępna jest wyłącznie na Brazzers.com.

Chloe Surreal jest aktywna na Twitterze i Instagramie dlatego warto ją śledzić. Sprawdźcie też jej profil na PornHub. Nie zapomnijcie też zajrzeć i subskrybować jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.