Chloe Surreal debiutuje na Bang! u boku legendarnego Michaela Steafano

Urocza Chloe Surreal występuje w swoim długo oczekiwanym debiucie dla Bang! Wydany w piątek film „Chloe Surreal Is A Pigtailed Slut With Big Tits That Loves Cock” jest częścią serii Bang! Surprise i łączy Chloe z weteranem Michaelem Stefano.

'

W scenie „Chloe Surreal Is A Pigtailed Slut With Big Tits That Loves Cock” Chloe Surreal ubrana w różową bieliznę w stylu kabaretek, zaczyna od podniecającego kuszenia widza swoim ciałem. Wpierw pokazuje swoje naturalne duże piersi, a następnie Chloe masturbuje się, aby przygotować się na spotkanie z Michaelaem Stefano.

Gdy tylko pojawia się Michael, rozpoczyna od pieszczenia jej stóp, po czym oboje dzielą się oralną przyjemnością. Głębokie gardło od Chloe prowadzi do seksu hiszpańskiego, a następnie Chloe i Michael przechodzą przez różne pozycje takie jak na jeźdźca czy misjonarska. Ciężka praca Chloe zostaje nagrodzona wytryskiem na jej piersi, który z radością wylizuje.

„Jestem tak podekscytowana współpracą z Bang!”, powiedziała Chloe. „Cała sesja była super zabawna i uwielbiam zdjęcia, które zrobiliśmy oraz scenę, którą nakręciliśmy!”.

Zwiastun oraz pełna scena dostępne są na bang.com.

Chloe Surreal jest aktywna na Twitterze i Instagramie. Nie zapomnijcie też sprawdzić jej profilu na PornHub. Aby zobaczyć ekskluzywne treści od Chloe, subskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.