Cherie DeVille występuje w nowym trójkącie dla Brazzers

W najnowszej scenie Brazzers, czas kąpieli to czas przyjemności dla Cherie DeVille. Cherie, wraz z Chloe Temple i Jimmym Michaelsem, występuje w filmie „Stepmom’s Bath Turns into a Threesome Smash”, który ukazał się w piątek.

'

Cherie DeVille jest gotowa na relaksującą kąpiel, kiedy jej córka Chloe Temple wraca do domu ze swoim nowym chłopakiem, Jimmym Michaelsem. Chloe chciała przedstawić Jimmy’ego, który jest pod dużym wrażeniem Cherie, szczególnie jej szlafroka, który odkrywa wszystkie jej walory. Kiedy Cherie wraca do wanny z zamiarem masturbacji, zauważa ją Jimmy. Napalona MILF nie chce przerywać swojej chwili przyjemności dlatego zaprasza go do siebie w celu dogłębnego poznania. Kiedy Cherie zajmuje się Jimmym, dwójka zostaje przyłapana przez Chloe. Cherie nie tylko przyjmuje Jimmy’ego do rodziny, ale także uczy Chloe jak zaspokoić Jimmy’ego w tym gorącym trójkącie.

„Świetnie się bawiłam z Chloe i Jimmym w tej scenie” – powiedziała Cherie. „Brazzers jest zdecydowanie najlepszy w branży, jeśli chodzi o sceny MILF”.

Zobacz trailer i pełną scenę na brazzers.com.

Śledź Cherie DeVille na Twitterze Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.