Cherie DeVille wita nowego współpracownika trójkątem w Brazzers

Najsłynniejsza internetowa macocha, Cherie DeVille pokazuje nowej pracownicy zadania związane z pracą w swojej najnowszej scenie dla Brazzers. Wydany wczoraj film 'Shadowing the Workplace Slut’ zawiera również Asterię Diamond i Vana Wylde.

'

Cherie DeVille traktuje swoją pracę bardzo poważnie i teraz, kiedy szkoli swoją nową współpracowniczkę, Asterię Diamond, chętnie przekazuje jej swoje mądrości. Ale Asteria szybko dowiaduje się, że wyjątkowa etyka pracy Cherie obejmuje robienie loda Van Wylde’owi. W końcu zrelaksowany pracownik jest bardziej wydajny. Asteria ogarnięta pożądaniem zaczyna się masturbować i chce się do nich przyłączyć. Cherie jest podekscytowana tym, że Asteria do nich dołączyła i nie może doczekać się aż jej zasmakuje. Cała trójka następnie oddaje się wspólnemu seksualnemu szeleństwu podczas którego, Cherie i Asteria na zmiane obciągają i ujeżdżają Vana.

„Bardzo podobała mi się ta scena” – powiedziała Cherie. „Brazzers zawsze daje mi wspaniałe sceny i możliwość pracy z wielkimi nowymi talentami, takimi jak Asteria. Miałyśmy dużo zabawy zajmując się biznesem z Vanem Wylde”.

Pełna scena wraz oraz jej zwiastun dostępne są na brazzers.com.

Śledźcie Cherie DeVille na Twitterze, Instagramie i dołączcie do jej Snapa na StepmomCherie.com. Subskrybujcie też jej OnlyFans lub dołączcie do jej drugiego darmowego OnlyFans.

Śledźcie Asterię Diamond i Vana Wylde na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.