Cherie DeVille spełnia marzenia przyjaciół jej syna w Brazzers

Cherie DeVille, jedna z najbardziej popularnych MILF-ów w branży, rozchodzi się wirusowo w swojej nowej scenie Brazzers. W wydanej wczoraj scenie „I Wanna Fuck Your Mom”, Cherie spełnia marzenia kolegów z zespołu jej syna.

ILoveBlackGirls

Syn Cherie DeVille, Dave jest w zespole pop punkowym z Jimmym Michaelsem, Juanem Loco i Diego Perezem. Ich nowa piosenka, „I Wanna Fuck Your Mom„, którą ćwiczą w garażu Cherie, stała się hitem internetu. Cherie która słyszy piosenkę dochodzącą z garażu i traci cierpliwość do Dave’a, ponieważ nie może uwierzyć, że napisali taką piosenkę i wysyła Dave’a do jego pokoju.

Jak się jednak okazuje, Cherie karze Dave’a po to, aby upewnić się, że jest sama z resztą jego zespołu, ponieważ wówczas może dać im to, o czym tak cały czas śpiewają. Cherie zaczyna od Jimmy’ego i przechodzi do Juana i Diego w tej seksownej i zabawnej scenie.

„Uwielbiam to, jak ta scena się potoczyła” – skomentowała Cherie. „Uwielbiam żyć zgodnie z moim tytułem MILF i ta scena z pewnością pobudzi wasze fantazje”.

Zwiastun i pełna scena „I Wanna Fuck Your Mom” jest dostępna na stronie brazzers.com.

Cherie pojawiła się również w nowej scenie dla Digital Playground. Wydany w poniedziałek „Jet Setters Episode 4” zawiera również Skye Blue, Scotta Nailsa i Vana Wylde. Scena zaczyna się od gorącej akcji z udziałem Cherie i Skye a następnie przechodzi do namiętnego spotkania całej czwórki.

Śledź Cherie DeVille na  Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.