Cherie DeVille rządzi w kuchni w nowej scenie Brazzers

Wczoraj ukazała się nowa scena Brazzers ’Hot For The Head Chef’, z udziałem Cherie DeVille, w której nagradzana MILF jest szefem kuchni. Cherie wykorzystuje swoje umiejętności, aby zaserwować Isiah’owi Maxwell’owi specjalny poczęstunek, który ten z przyjemnością skosztuje i wyliże do samego końca.

Tought LoveX

Jako szefowa kuchni Cherie DeVille utrzymuje ścisłą kontrolę nad sposobem jej prowadzenia, tak aby była ona dobrze zorganizowana i miała kontrolę nad każdą sytuacją. Ale kiedy jej mąż zatrudnia drugiego szefa kuchni, Isiaha Maxwella, Cherie nie jest szczególnie zadowolona i mówi Isiah’owi, że jego jedzenie to śmieci. Ale zaradna Cherie wykorzystuje tę sytuację na swoją korzyść, kiedy zauważa inne zalety swojego nowego partnera. 

“Kocham Brazzers za stworzenie tej sceny“ – komentuje Cherie. “Praca z Isiahem po raz kolejny była niesamowita i nie mogłam prosić o lepszego partnera do tej sceny“.

Zobaczcie zwiastun i obejrzyjcie pełną scenę na brazzers.com.

Śledźcie Cherie DeVille na Twitterze, Instagramie i dołączcie do jej Snapa na StepmomCherie.com. Subskrybujcie też jej OnlyFans lub dołączcie do jej drugiego darmowego OnlyFans.

Śledźcie Isiaha Maxwella na Twitterze i zasubskrybujcie jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.