Charlie Forde wypuszcza swój pierwszy film 'Homeward Bound’

Oszałamiająca, całkowicie naturalna, australijska gwiazda i producentka Charlie Forde wydała część pierwszą z czterech swojego pierwszego filmu, 'Homeward Bound’, który jest jednocześnie filmem świątecznym.

Insane Coeds

Nakręcony z australijskim krajobrazie w tle, ’Homeward Bound’ jest pierwszym samodzielnym filmem Charlie Forde na jej stronie charlieforde.com. Charlie wyprodukowała, wyreżyserowała oraz zagrała w filmie, natomiast Pasha Nielsen jest współproducentem i współreżyserem, a Pasha Nielsen i Perci Nell są autorami zdjęć. W filmie występują: Caleb Arcane, Leo Embers, Mishel Karen (znana z reality show ’Married at First Sight’), Laney Day, Finley Kay i oczywiście Charlie.

Fabuła ’Homeward Bound’ podąża za parą, Charlie i Leo, która rozstała się na poboczu drogi po ogromnej kłótni w drodze na świąteczne spotkanie. Film jest podzielony na cztery części: Lost, Seek, Stray i Found, w których zobaczyć można scenę analną z Calebem i Charlie, trójkąt z Laney, Mishel i Leo, oraz drugi z Finem, Calebem i Charlie oraz sześcioosobową orgię z całą obsadą.

Pierwsza część, ’Homeward Bound: Lost’ została wydana w wczoraj, 6 grudnia. Nowe sceny, wywiady i ujęcia zza kulis będą ukazywać się w każdym kolejnym tygodniu grudnia.

“To była absolutna radość podjąć się tak trudnego projektu z niesamowitym zespołem. Wszyscy, od modeli po ekipę filmową, byli absolutnym błogosławieństwem. A chemia między modelami była niesamowita, ich hart ducha, pomimo bardzo późnego lata w Australii i niespodziewanie zimnych dni, był godny pochwały. To będzie niesamowity, pełen akcji film i nie mogę się doczekać jego premiery. Jesteśmy wspólnie bardzo dumni z tego, co stworzyliśmy i czujemy, że wnieśliśmy duży wkład w przemysł dla dorosłych dzięki tej pięknej, autentycznej erotyce”, powiedziała Charlie Forde.

Jeśli nie jesteście członkiem charlieforde.com, teraz jest idealny czas, aby nim zostać. Jest to obecnie jedyne miejsce, gdzie można zobaczyć ’Homeward Bound’. Dopiero w styczniu film zostanie wydany w całości jako kompletny zestaw na innych platformach.

Śledźcie Charlie Forde na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.