Charli Phoenix zdobi okładkę 'I Tittyfucked My Mother-In-Law!’

Oszałamiająca blond MILF Charli Phoenix widnieje na okładce najnowszego wydania DVD od Devil’s Film. W hicie 'I Tiffyfucked My Mother-In-Law!’ znajduje się seksowna scena z udziałem Charli i Eliasa Casha.

'

W swojej scenie Charli Phoenix gości swojego zięcia, Eliasa Casha, który został wyrzucony z domu przez żonę, która przyłapała go na masturbacji. Charli uważa, że to nic wielkiego, bo masturbacja jest czymś zupełnie naturalnym. Tak bardzo jej to nie przeszkadza, że mówi nawet, że Elias może sobie walić konia patrząc na nią.

Elias chętnie korzysta z jej propozycji, kiedy Charli odsłania swoje wspaniałe piersi. Sytuacja rozwija się, kiedy napalona MILF wkłada przyrodzenie Eliasa pomiędzy swoje cycki dając mu coś o wiele lepszego od masturbacji a następnie ujeżdża go, aż do momentu, kiedy oboje osiągną szczyt rozkoszy.

„Jestem tak podekscytowana i zaszczycona, że znalazłam się na okładce tego nowego DVD”, powiedziała Charli. „Miałam tyle zabawy kręcąc tę scenę do 'I Tittyfucked My Mother-In-Law!’ i chcę podziękować Devil’s Film za wszystko”.

Zdobądź swoją kopię ’I Tiffyfucked My Mother-In-Law!’ na stronie adultempire.com.

Charli Phoenix można znaleźć na Twitterze, a fani mogą subskrybować jej OnlyFans za jedyne 5 dolarów miesięcznie. Pełna lista linków Charli znajduje się na CharliPhoenix.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.