Cassie i Dorian Del Isla nagrali orgię w swoim domu

Popularna francuska para Cassie i Dorian Del Isla zorganizowała wczoraj w swojej prywatnej rezydencji orgię dla serii Bellesy 'House Party’. Na orgii pojawili się również Kate Dalia, Bella Rolland, Giselle Blanco, Danny Steel i Clark Kent.

'

Wielokrotnie nagradzana reżyserka Jacky St. James poprosiła Cassie i Doriana Del Isla o nagranie zabawy pomiędzy swingującymi małżonkami i innymi wykonawcami w ich domu oraz pozwolenie, aby Bellesa nagrała jak wszyscy nawzajem się bzykają.

„Jesteśmy podekscytowani, że Jacky St James i Bellesa przyszli do nas z taką sceną” – powiedział Dorian. „Oboje pieprzymy innych partnerów 1 na 1, ale uwielbiamy też uprawiać razem seks grupowy. A kręcenie sceny w naszym wyjątkowym miejscu jest idealne. Dom Del Isli stał się ogromnym miejsce orgii!”.

Jego wspaniała żona Cassie również wyraziła swoją wdzięczność.

„Jestem tak szczęśliwa, że mogłam wcześniej spotkać Jacky”, powiedziała Cassie. „Wzdłuż naszej pierwszej sesji zdjęciowej, mieliśmy z nią niezły ubaw, a ona była naprawdę zainteresowana naszym swingowym stylem życia. Kiedy poprosiła mnie o zorganizowanie orgii, potraktowałam tą ofertę jako prawdziwy prezent, który pokaże, jak bardzo kocham swoją pracę.”

Dorian powiedział, że organizowanie orgii w ich domu w Los Angeles nie było niczym niezwykłym, ale sprowadzenie kamery już tak. Wielokrotnie nominowany męski wykonawca czuje, że Jacky rozumie ich lepiej niż większość.

„Czuję, że Jacky St. James jest częścią małej grupy, która całkowicie rozumie, jak pracujemy z moją żoną” – wyjaśnił Dorian. „Jesteśmy całkowicie wolnymi umysłami, uwielbiamy uprawiać seks z wieloma ludźmi i nasza równowaga polega na zabawie z wieloma partnerami. To styl życia, czasami mamy pojedynczych partnerów, ale organizujemy orgie w domu, tylko bez kamery! Jestem naprawdę szczęśliwy, że Bellesa dała nam możliwość zorganizowania orgii tak jak zawsze to robiliśmy”.

Nagranie z orgii swingujących małżonków wkrótce będzie dostępne.

Śledźcie Cassie Del Isla na Twitterze i Instagramie oraz dołącz do niej na OnlyFans.

Śledźcie też jej męża, Doriana Del Isla na Twitterze i Instagramie i zasubskrybujcie jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.