Cassie Del Isla pojawia się w wielu nowych scenach

Niezaprzeczalnie piękna Cassie Del Isla była ostatnio zajęta kręcąc wiele nowych scen dla jednych z największych firm w branży. Teraz jej fani mogą się cieszyć owocami jej pracy.

'

W zeszłym tygodniu nieskazitelna piękność wystąpiła w nowym wydaniu od Elegant Angel, którego DVD właśnie zostało wydane z Cassie Del Islą na okładce. Wyreżyserowany przez Sida Knox, ’Hard Bodies 4’ zawiera dobrze dopasowaną parę, Cassie i Charlesa Dera, która w nietypowy sposób spala kalorie na siłowni.

Zaczyna się niewinnie, kiedy Dera uczy Cassie boksu, ale akcja bardzo szybko się rozkręca i już po chwili Dera zajmuje się jej słodkimi krągłościami oraz smakuje jej cipki. Kiedy wykwintna bogini seksu jest już wystarczająco napalona, Dera głęboko w nią wchodzi i doprowadza do jednego tryskającego orgazmu za drugim. Tak jak dobry trening, scena trwa ponad 30 minut i jest wypełniona po brzegi soczystą pasją.

„Praca z Charlesem była niesamowita”, powiedziała Cassie. „Dzięki, Elegant Angel za wspaniałą scenę! Nie przegapcie tej!”

Hard Bodies 4’ z Cassie i Charlesem możecie znaleźć na elegantangel.com.

Ponadto, Fleshbot niedawno opublikował dwa artykuły dotyczące Cassie. Pierwszy z nich jest na temat występu oszałamiającej brunetki w Naughty America. Cassie bierze na siebie Lucasa Frosta w ’French MILF Cassie Del Isla teaches son’s friend how to fuck in French’ które zostało wydane na stronie My Friend’s Hot Mom. Scena została wydana pod koniec zeszłego miesiąca, a Bella Night nie może przestać sypać pochwał Cassie w swojej pochlebnej relacji.

„Szepcząc po francusku 'ssanie kutasa’, ta MILF wyciąga swój język i demonstruje, jakie to uczucie, gdy Francuzka obciąga ci kutasa”, wyjaśnia Bella Night. „Ta entuzjastyczna korepetytorka jest zdeterminowana, aby jej uczeń dokładnie zrozumiał język francuski, kiedy już z nim skończy. Jeśli oznacza to, że musi obciągnąć mu kutasa i pozwolić mu zerżnąć jej cipkę, aby to osiągnąć, to niech tak będzie”.

Przeczytajcie cały artykuł na fleshbot.com

W drugim artykule, który został opublikowany w zeszłym tygodniu, Holly Kingstown zrecenzowała najnowsze wydanie Cassie dla Cherry PimpsSex with the Man of the House’, w którym gra ona ze swoim gorącym mężem, który również jest wykonawcą dla dorosłych, Dorianem Del Islą.

„Seksowna i opalona MILF Cassie Del Isla opowiada o pracy jako francuska pokojówka w swojej zupełnie nowej scenie na kanale Cherry Pimps’ Confessions XXX”, napisał Kingstown. „Zatrudniła się w tej branży tylko po to, aby mieć dostęp do pewnego żonatego mężczyzny, w tym jednym konkretnym domu, Doriana Del Isla. Cassie odkurza w domu swojego pracodawcy ze swoim tyłkiem wystającym z falbaniastej czarnej spódnicy jej stroju, podczas gdy Dorian nie może się powstrzymać od zerkania na jej zgrabny tyłek”.

Przeczytajcie pełną recenzję sceny na fleshbot.com

Nie przegapcie też najnowszej sceny Cassie w wirtualnej rzeczywistości dla MILFVR, ’Double Your Pleasure’ z wytatuowaną blondynką Stephanie Love. Dziewczyny oddają się zabawie swoimi cipkami i dzikiej akcji lesbijskiej akcji, zanim to Ty dołączysz do zapierającego dech w piersiach trójkąta i będziesz mógł posuwać te biuściaste piękności jak tylko będziesz chciał.

Pełna scena i trailer są dostępne na milfvr.com.

Śledźcie Cassie Del Isla na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki znajdziecie pod adresem linktr.ee/Cassiedelisla.

Bądźcie na bieżąco ze Stephanie Love, śledźcie ją na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans.

Śledźcie Charlesa Dera, Lucasa Frosta i męża Cassie – Doriana Del Isla na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.