Casca Akashova jest Niegrzeczną Panią Profesor w My First Sex Teacher

Gwiazda dla dorosłych i międzynarodowa modelka Playboya Casca Akashova rozgrzewa letnie miesiące grając profesor, z upodobaniem do wysokich studentów na podstronie Naughty America 'My First Sex Teacher’.

Insane Coeds

W nowej scenie, Casca Akashova jest profesorem nauk ścisłych, która ma teorię, że im facet większy, tym większe jest jego przyrodzenie. Wystawia tę teorię na próbę ze swoim studentem Danem Damage i przekonuje się, że jej teoria jest zgodna z dowodami w świecie rzeczywistym – ledwo może go zmieścić w swojej ciasnej dziurce.

„Timmy, który dokonał brawurowej ucieczki, popełnił też błąd, płacąc taksówkarzowi czekiem zrobionym z papieru toaletowego” – zauważyła Akashova, cytując autorkę Janet Frame. „Więc innymi słowy dla tej sceny: nie bądźcie bezużyteczni w mojej klasie… przychodźcie przygotowani. Mam wiele teorii, które wymagają udowodnienia”.

Zobacz trailer „Big Tit Blonde Casca Akashova Gets Naughty in The Classroom” na naughtyamerica.com.

Zobacz katalog wszystkich scen Cascy Akashova z Naughty America tutaj.

Śledź na Twitterze Cascę Akashova, Dana Damage, oraz Naughty America.

Subskrybujcie Cascę Akashova i Dana Damage na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.