Carmen Valentina trafiła na okładkę nowego DVD od She Will Cheat

Debiut Carmen Valentiny dla She Will Cheat był tak popularny, że nie mieli innego wyboru jak umieścić ją na okładce ich nowego DVD. Carmen jest w centrum uwagi na okładce wydanego we wtorek „Cock Deprived MILFS” razem z Jayem Romero.

'

W swojej scenie, wyreżyserowanej przez Antona Slayera, Carmen Valentina jest lekarką, która pracuje ze swoim pacjentem, Jayem Romero. Nagle kiedy w środku jego wizyty, dzwoni jej mąż, aby ogłosić, że powinni zrobić sobie przerwę i się rozstać, ta wiadomość sprawia, że Carmen przechodzi do działania.

Na szczęście podczas wizyty doradzała Jayowi w sprawie jego problemów z erekcją i postanowiła dać mu najlepsze dostępne lekarstwo na ten problem. Po odpowiednim zajęciu się Jayem i obciągnięciu które rozwiązało jego problem, Carmen dostaje hardcorową akcję, której potrzebowała, zapominając o swoim mężu.

„Chcę podziękować She Will Cheat za udostępnienie mi okładki DVD 'Cock Depraved MILFS'” – skomentowała Carmen. „Ta scena była świetną zabawą do nakręcenia i podobała mi się praca z reżyserem Antonem Slayerem i Jayem”.

Możesz zdobyć swoją kopię DVD 'Cock Depraved MILFS’ tutaj.

Jeśli to DVD nie wystarczy i chcesz więcej Carmen, odwiedź CarmensFans.com, jej konto OnlyFans, gdzie fani mają dostęp do mnóstwa treści z przeszłości, a także nowych aktualizacji wideo oraz zdjęć.

Pamiętaj, aby śledzić Carmen Valentine na Twitterze i jej nowym Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.