Carmen Valentina ma swój długo oczekiwany debiut w PervCity

Fani seksownej MILF Carmen Valentiny od dawna prosili o jej występ na PervCity i teraz otrzymali to, na co tak długo czekali. Carmen występuje w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie „Adorable Brunette Carmen Valentina Flaunts Her Jiggly Ass” razem z Ramonem Nomarem.

'

Nie da się ukryć, że Carmen przyszła do PervCity po to aby zrobić wrażenie na fanach. A już z pewnością zaimponowała Ramonowi swoimi umiejętnościami, głębokim gardłem oraz sposobem w jaki ujeżdżała Ramona. Carmen kontynuuje akcję w pozycji misjonarskiej, na łyżeczkę i na pieska do czasu, aż Ramon nie może się dłużej powstrzymać i kończy na jej twarz.

„Bycie na planie PervCity było bardzo wyluzowane i zabawne” – skomentowała Carmen. „Claudio i Tiziana byli tacy słodcy i uwielbiam pracować z Ramonem. Na pewno z chęcią bym do nich powróciła”.

Reżyser Maestro Claudio był podekscytowany, że w końcu miał Carmen na swoim planie. Skomentował: „Ciało Carmen jest wspaniałe, prawdziwe dzieło sztuki. A seksualność, którą emanuje na planie, nie ma sobie równych”.

Adorable Brunette Carmen Valentina Flaunts Her Jiggly Ass” zostało wydane w 4K i jest od wczoraj dostępne do obejrzenia wyłącznie na PervCity.com, razem z innymi najnowszymi produkcjami, w których wystąpiły Nadia White, Jasmine Jae, Summer Col, Katrina Kyle, Samantha Reigns i Payton Preslee.

Śledź Carmen Valentine, Ramona Nomara, PervCity i Maestro Claudio, na Twitterze.

PervCity i Maestro Claudio znajdziesz też na Instagramie.

Subskrybuj Carmen Valentine i Ramona Nomara na OnlyFans.

Natomiast, aby spełnić wszystkie swoje perwersyjne potrzeby, zajrzyj na PervCity.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.